Görüş Bildir
Haberler
Akrep 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Hacer Kanıtları Polise Gösteriyor..

Akrep 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Hacer Kanıtları Polise Gösteriyor..

Müge Kakşi
06.02.2021 - 19:42

Akrep yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Hacer Berna'yı öldüren Ferda'nın ve Aras'ın hapse girmesi için elinden geleni yapacağını söyler. Elindeki kanıtları polise götüren Hacer, Ferda ve Arası bitirmeye kararlıdır. Kendini affedemeyen Ferda ise annesinin onu affetmesi için yalvarır. İşte Akrep 10. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Akrep Son Bölümde Neler Oldu?

Akrep Son Bölümde Neler Oldu?

Ferda'nın cinayetin ardından gizlice çektiği ve Aras'ın Berna'yı suya attığı görüntüleri içeren harici disk Perihan'ın adeta kara kutusu olan, Hacer'in eline geçer. Hacer'in görüntüleri izlediğini fark eden Ferda onu tehdit etmeye çalışsa da Hacer'in farklı planları vardır. Ne Ferda'ya pabuç bırakacak ne de Perihan'ı üzmesine izin verecektir! Köşeye sıkışan Ferda, sonraki adımını planlarken; Fikret'in de cinayetle ilgili bir görgü tanıdığına ulaştığını öğrenerek iki ateş arasında kaldığını fark eder.

Duru'nun, babası ve teyzesi arasındaki ilişkiyi öğrenmesi Ferda'nın tüm cephelerde köşeye sıkışmasına ve paniklemesine sebep olur. Gerçeği öğrenen Duru, Merve'ye hesap sorarak bu ilişkiden haberi olup olmadığını sorgular. Kızını kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalan Ferda, gözünü karartarak elindeki tüm kozları masaya sürer.

Ferda, tüm cephelerde köşeye sıkışmışken Perihan'ın kendisine karşı kurduğu plandan tümüyle habersizdir. Perihan, ikisinin bir şeyler bildiğinden emin harekete geçer! Bir yandan da asla kızım olarak kabul etmeyeceğim dediği Ferda'nın terk ettiği kızı Ayşem üzerine kurduğu planı tıkır tıkır işlemektedir.

Fikret ise görgü tanığını kullanarak cinayetin ortaya çıkmasına çabalarken büyük bir şok yaşar.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın