Görüş Bildir

'AKP'liler Ayvalık Belediye Başkan Adaylığı İçin Hülya Avşar ile Görüştü' İddiası

Anasayfa > Gündem

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, AKP’den Ayvalık Belediyesi Başkan Adayı olması için Hülya Avşar ile Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nda bir görüşme gerçekleştirildiğini iddia etti. Avşar’ın konuyla ilgili olarak kendisine, “Henüz yazacak haberlik bir durum yok” dediğini aktaran Eyüboğlu, “Avşar Kızı’nın şu yanıtı, şimdiden siyasete hazırlık yaptığının kanıtı gibiydi” dedi.

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, bugünkü köşesinde dikkat çekici bir yazı kaleme aldı. Eyüboğlu, AKP, Ayvalık Belediye Başkanlığı’nı kazanmak için Hülya Avşar’ı aday gösterme niyetinde olduğunu ve bunun için Balıkesir Büyükşehir Belediyesi binasında Avşar ile görüşme yapıldığını öne sürdü. Eyüboğlu'nun yazısının ilgili kısmı şöyle:

"Avşar'ın yanıtı siyasete hazırlık yaptığının kanıtı gibiydi"

"Avşar'ın yanıtı siyasete hazırlık yaptığının kanıtı gibiydi"

Taraflar arasındaki görüşmenin Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nda gerçekleştiğini öğrendim. Avşar’la görüşenler kimlerdi?

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Başkan Danışmanı Cengiz Zeybek, Meclis Üyesi Mehmet Birol Şahin ve Belediye Başkan Vekili Yasin Sagay.

Bu bilgiler ışığında her sene olduğu gibi bu yıl da Ayvalık’taki yazlığında tatil yapan Avşar’ı arayıp, aldığım bilgiyi paylaştım. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a Ayvalık’ta gördüğü bazı sorunları iletmek için gittiğini söyledi.

Avşar, AK Parti’den ilk yerel seçimlerde Ayvalık Belediye Başkanlığı adaylığı için teklif alıp almadığını ve ne cevap verdiğini sordum.

Avşar Kızı’nın şu yanıtı, şimdiden siyasete hazırlık yaptığının kanıtı gibiydi:

“Henüz yazacak haberlik bir durum yok!”

Yerel seçimlere daha çok var, bekleyip göreceğiz.

Bakalım daha şimdiden Balıkesir’de AK Partililerin konuştuğu gibi Hülya Avşar, belediye başkanlığına aday gösterilecek mi?

Ayvalık seçmeni, Avşar’ı belediye başkanı seçecek mi?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
69
33
15
10
3
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
KalEl

akp bu kadar umutsuzsa demek:))Bu kadin, kadin calismamali evde oturmali erkek calismali diyen bir embesil.

KalEl

O zaman o da gotunu kirip oturacak evde, g.tunuz sksinca kurana gore konusmus ulan hangi ayette var kadin calismamali oturmali diye. Gotunuzden element uydur... Devamını Gör

Musikişinas Vito

Umarım yaparlar böyle bir şey de Selfi filmi gibi bir yeni çakılış hikayesi daha izleriz.