Görüş Bildir
Haberler
Ailenle Olan İlişkine Göre Erasmusa Gideceğin Şehri Söylüyoruz!

Ailenle Olan İlişkine Göre Erasmusa Gideceğin Şehri Söylüyoruz!

Cevapla ve hangi şehre gideceğini öğren!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Cinsiyetini seç.

2. Yaşını da seçer misin?

3. Ailenle ne kadar sık vakit geçiriyorsun?

4. Annesiyle tartışmayan yoktur. Peki sen annenle tartışırken nasıl hareket edersin?

5. Kardeşin var mı?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Son olarak babanız sizi telefona nasıl kaydetmiştir?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Amsterdam!

Amsterdam!

Cevaplarına göre erasmusa gideceğin şehir: Amsterdam! Sen sessiz, sakin, kavga gürültüden uzak bir insansın. İnsanlara karşı setler örmüşsün. Bu dünyada insanlardan büyük kötülükler görebileceğini biliyorsun. Fakat sana yaklaşabilen insanlar senin içinde bir melek yattığını da biliyor. Sen yaşamında sabırlı olduktan sonra istediğin her türlü başarıyı yakalayabilirsin. Amsterdam şehri senin için biçilmiş kaftan. Sessiz sakin ve dünyaya her an açılmaya müsait. Fırsatın olursa bu şehir seni kucaklarını açmış bekliyor..

Berlin!

Berlin!

Cevaplarına göre erasmusa gideceğin şehirBerlin! Senin ruhun Avrupa'nın en genç ve en dinamik başkentine ait! Tıpkı Berlin gibi sen de sürekli canlı ve her zaman enerji dolusun ve günün 24 saati yaşıyorsun. Berlin sürekli partilere katılıp, sabahlara kadar çılgınca dans edip eğleneceğin bir kent olmasının yanı sıra, zeki ve eğitimli kişiliğine ekonomik olarak da en iyi cevap verebilecek Avrupa başkenti. Kısacası sen gerçek bir Berlinersin, yani, gerçek bir Berlinli!

Barselona!

Barselona!

Cevaplarına göre erasmusa gideceğin şehir: Barselona! Sen rahat bir insansın. Kafan çok temiz. Ufak tefek sorunları kafaya takmıyorsun çünkü şu hayatta mesele yapılması gereken gerçekten büyük problemler var. Kuantum verilerin oldukça güçlü. Bu da senin kariyer basamaklarını rahatça tırmanmana yardımcı oluyor. Kalabalıklardan rahatsız olsan da kalabalık arasında kaybolmayı seviyorsun. Hayatı seviyorsun, eğlenceyi de. İstikametin doğruca Barselona olmalı!

Paris!

Paris!

Cevaplarına göre erasmusa gideceğin şehirParis! Öncelikle şunu söylemek lazım: Sen aşk için doğmuşsun! Ama seni çok heyecanladıran şeylerden sıkılabiliyorsun da. Gizli bir romantiksin, sevimlisin ama biraz çılgınsın da. Paris senin fıtratına birebir uygun bir şehir. Hem kariyerini inşa edebileceğin hem mutlu olabileceğin aşkın başkenti! Hayallerinin gerçeğe dönüştüğü yer. Hala görmediysen lütfen geç kalma.

İnnsbruck!

İnnsbruck!

Cevaplarına göre erasmusa gideceğin şehirİnnsbruck! Sen insanları mıknatıs gibi çeken karizmatik bir kişiliğe sahipsin! Başarı, kariyer ve zenginlik senin hayatında çok önemli bir yer tutuyor. Güzel bir ev, iyi bir araba, havalı kıyafetler, kabarık bir banka cüzdanı senin olmazsa olmazlarından. Bununla beraber hayatın tadını çıkarmayı da son derece iyi biliyorsun. Lüks restaurantlarda akşam yemekleri, ardından kaliteli mekanlarda vakit geçirmek bir şeyler içmek senin hayatını gösterişli kılıyor. İnsanlar bazen seni mesafeli bulsa da inan bu seni daha da karizmatik ve havalı yapıyor.

Roma!

Cevaplarına göre erasmusa gideceğin şehirRoma! Senin için hayatta en önemli şeylerden biri sevdiklerinin yanında olması. Güzel yemekler, kocaman sofralar, neşeli sohbetler, sen gerçek bir aile ortamına aitsin. İşte bu aile ortamını bulacağın şehir Roma! Tarihi eserleri, neşeli insanları ve muhteşem iklimiyle bu atmosferi bulacağın şehir Roma! Biz yine de çok beklemeden Roma'yı ziyaret et de istediğin 'biz kocaman bir aileyiz' havasını bir an önce solu diyoruz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
129
74
36
30
7
6
5
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

yav benim ailemle olan ilişkimin erasmusla ne alakası olabilir

General Wisniewski

Amsterdam!- italya olsa daha şık olurdu. Ayrıca benim babam yok.

Pasif Kullanıcı

Amsterdam! Cevaplarına göre erasmusa gideceğin şehir: Amsterdam! Sen sessiz, sakin, kavga gürültüden uzak bir insansın. İnsanlara karşı setler örmüşsün. Bu ... Devamını Gör