Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Adana'da Dehşet: 3 Çocuğunu Öldüren Kadın İntihar Girişiminde Bulundu

 > -

Adana'da bir kadın 3 çocuğunu öldürdü. Çocuklarının boğazını kesen kadın, ardından bileklerini keserek intihar girişiminde bulundu. 

Dün öğle saatlerinde meydana gelen olayda, ev kadını Selma C., henüz nedeni bilinmeyen bir şekilde eşi evde olmadığı sırada, biri kız olmak üzere 3 çocuğunun boğazını kesti. Evden gelen sesleri duyan komşuları, kadını bilekleri kesili bir halde ağır yaralı olarak buldu.

Jandarma ve polis ekipleri olayın ardından olay yerine gelip inceleme başlatırken, annenin neden çocuklarını öldürdüğünü araştırıyor.

DHA'nın haberine göre, 3 çocuk olay yerinde hayatını kaybederken anne Selma C., ağır yaralı bir şekilde Adana Şehir Hastanesi'ne götürüldü.

"Bir sorunu varmış gibi görünmüyordu, neden böyle olduğunu anlamadık."

Cumhuriyet savcısı ve jandarma ekipleri araştırmaları sırasında komşularının ifadelerine başvurdu. Selma C. için, "Bir sorunu varmış gibi görünmüyordu, neden böyle olduğunu anlamadık" diyen komşuları ayrıca, "İyi insanlardı. Ama zaman zaman kadının kocasından maddi isteklerinin çok fazla olduğu, bu yüzden de aralarında tartışma çıktığını duymuştuk. 3 çocuğunu öldürmeye değecek bir konu değil diye düşünüyoruz. Bir anlık cinnet olsa gerek. Çok üzgünüz" ifadelerini kullandı.

Korkunç haberi alan ve eve gelen baba Cabbar C., sinir krizi geçirdi.

Yakınları tarafından sakinleştirilmeye çalışılan Cabbar C., olayın neden meydana geldiğini bilmediğini söyledi.

Cenazeleri yan yana defnedildi.

Anne Selma C.'nin hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenilirken hayatını kaybeden 3 çocuğun cenazeleri Adana Adli Tıp Kurumu tarafından yapılan otopsiler sonrasında yan yana defnedildi.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
oksan_sokcikar

kadın zaten ölmüş ruh bedende değil beyin infilak hangi ana yavrularına kıyar akli dengesi gitmiştir öncesinde

f.can

Haberin tamamını okumaya dayanamadım 😦. Ben Muhabbet kuşum öldüğü için üç gündür aralıksız ağlıyorum, kızım ağlıyor o üzülüyor diye bir de ona ağlıyorum. Allahım bir insan üç yavrusuna nasıl kıyar? kim bilir nasıl acı çekti kuzularım benim 😢😢😢

gece-gunes

Anne değil de zanlı falan yazsaydınız keşke.

jukiko-alfa

Geçende anneme dedim yahu bu gündüz kuşağı programlarında hep muhafazakar kesim,koltuklara dizili kapalı ya da gelenekçi kapanan kadınlar tuhaf çirkin adamlar, konu da (sen benim.karımi kaçırdın, benim çocuğum ökkeşten,benim hanim mıhtarın oğluna gaçtı,ben gomşu koyden kız aldıydım gız emmimin oğluna gaçtı,...) marjinal hayatlarıyla peki bunlar nasıl müslüman nasıl insan🤔 aralarında düzgün giyimli düzgün suratlı, ya da konuşmasını bilen kimse yok. Ama pislik dolu hayatları insanın midesini bulandırır. Boşanmak isteyen Karısını öldürür, çocuğunu öldürür kocasını aldatır, başkasına kaçar...ama ortamlarda hep müslüman onlar. dillerinde gavur kelimesi düşmez. İnanın bana bu kadın hayata dönse 10 sene sonra normal bir hikaye gibi başından geçenleri anlatır. Cehalet cehalet din bağnazlığı insanların beynini kalbini yok etti. Anadolu muhafazakar kesim hani bir poştteki bir seyi çok bastırırsan kokar ya. Muhafazakar kesim de öyle kokuşmuş öyle pislik yuvası olmuş😡.

kalemine

tamamını aynı kefeye koymamakla birlikte maalesef çok haklısın bastırılmış duygular bu şekilde ortaya çıkıyor sanırım.

aysgulloztrk

Lütfen genelleme yapmayalım. Muhafazakar kesim değilde şöyle diyelim. Belki kendi isteği ve doğrultusunda olmadan o yaşamın içinde buldu kendini. Etrafımız da aile baskısı yüzünden kapanan çok insan var. Çünkü o insanlar sadece kapanmaayı müslümanlık zannediyor. Sizin saydığınız şeyleri yapanlar müslümanlar değil ki. Müslaman görünümlü kişilikler.

andreas-fotsis

katiliyorum lakin bu konuya bu yorumu yapmak uygun degil bence . yani o dediğiniz kesimden kocasinin türlü işkenceye maruz kalan hatta öldürülen, akli başinda , sadece çocuğu için yaşayan da var. çocuklarina ısıtamadiği için ellerine saç kurutma makinesi verip kendini öldüren de( belki bu kadincağaz da dedigin gibi değil de bahsettigim kadin gibi bir durumdaydi, konu komşu da o kadin programlarindaki kesimden belki, kimbilebilir??)

metin-akalp

O kocaman gözler ruhuma baktı. Bu gece yatağa girdiğim an ziyaretime geleceğinden eminim.

Görüş Bildir