Görüş Bildir
Haberler
9 Şubat Süper Loto Sonuçları Belli Oldu! İşte Süper Loto Sorgulama Ekranı...

9 Şubat Süper Loto Sonuçları Belli Oldu! İşte Süper Loto Sorgulama Ekranı...

Özelleşen Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Süper Loto’da bu akşam 17 numaralı çekiliş yapıldı.  Salı, perşembe ve pazar günleri olmak üzere haftada üç kez yapılan Süper Loto çekilişinde bu akşam büyük ikramiye yaklaşık 11 milyon lira oldu. Büyük ikramiye için belirlenen şanslı altı numara; “18-25-30-36-44-53” oldu.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Süper Loto Sonuçları

Süper Loto Sonuçları

Süper Loto’da bu akşam yapılan çekilişte büyük ikramiyeyi doğru tahmin eden çıkmadı ve yaklaşık 11 milyonluk ikramiye perşembe günü yapılacak çekilişe kaldı. Beş doğru rakamı tahmin eden 9 kişi ise 30 bin 173 liranın sahibi oldu.

9 Şubat Süper Loto Sorgulama Ekranı

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto kolonları 1 ve 60 arasındaki sayılardan oluşur. Bu sayılardan her kolonda 6 seçim yapmalısınız. Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Tek kolon ücreti ise 3 TL’dir.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın