Görüş Bildir
Haberler
9 Aralık Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı? İşte 9 Aralık 2021 Süper Loto Sonuçları...

9 Aralık Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı? İşte 9 Aralık 2021 Süper Loto Sonuçları...

Müge Kakşi
09.12.2021 - 20:25

Şans oyunu severler tarafından 9 Aralık 2021 Perşembe günü yapılacak olan Süper Loto sonuçları merak ediliyor. Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Süper Loto'da haftanın ikinci çekilişi bugün yapılacak. Peki 9 Aralık 2021 Süper Loto sonuçları açıklandı mı? İşte 9 Aralık Süper Loto çekilişi sonuçları ve detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Süper Loto çekilişi Milli Piyango yetkilileri ve noter eşliğinde gerçekleştiriliyor. Süper Loto çekilişinin sonucu, Milli Piyango'nun resmi internet sitesinde yer alan 'sonuçlar' kısmında ilan ediliyor. Peki 9 Aralık Süper Loto sonuçları açıklandı mı?

9 Aralık Pazar Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı?

9 Aralık Pazar Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı?

Haftanın ikinci günü yapılacak olan Süper Loto çekilişi bugün saat 21:30'da açıklanacak. Sonuçlar açıklanmasının ardından Milli Piyango'nun resmi sitesi üzerinden ilan edilecek.

9 Aralık Süper Loto çekilişi sonuçları belirlendiğinde aşağıdaki link üzerinden sonuçlara erişim sağlayabilirsiniz.

Süper Loto Çekiliş Sonuçları

Süper Loto'da bu akşam kazandıran numaralar; 15, 20, 29, 32, 39 ve 46 oldu. 6 tutturan kimse çıkmazken 86.913.163,41 TL büyük ikramiye devretti. 

Süper Loto Sonuçları

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto kolonları 1 ve 60 arasındaki sayılardan oluşur. Bu sayılardan her kolonda 6 seçim yapmalısınız. Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler. Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Tek kolon ücreti ise 3 TL’dir.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
2
1
1
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın