8 Mart Dünya Kadınlar Günü Gece Yürüyüşünde Kadınlardan 37 Pankart

 > -
Abone ol

8 Mart "Feminist Gece Yürüyüşü" için İstanbul, Taksim'de on binlerce kadın İstiklal Caddesi'ni doldurdu.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

26. 

27. 

28. 

29. 

30. 

31. 

32. 

33. 

34. 

35. 

36. 

37. 

Bonus: 1

Bonus: 2

Bonus: 3

Bonus: 4

Bonus: 5

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aybuke-tekin2

Ya tamam halimiz vasat her gün kadınlara tecavüz ediliyor da bu nedir ya? Ne oldu bu iğrenç yazıları yazınca bir şey mi değişti? Hayır. Aksine iyice kadınlığı yüz karası yaptınız. Feministiz biz diyip feministliğin bokunu çıkardınız. Feministmiş, düzeltin o yazıları feminazi sizin yaptığınız

neil-degrasse-tyson1

mal feminaziler

medyatik_biri

BAŞLIK:NASIL GELİRSEN ÖYLE KARŞILANIRSIN: HAFTADA 3 ORGAZM NEYİNİZE YETECEK SİZİN?...O ERKLİĞİMİZİ NİYE İNDİRELİM, SİZİN DİŞİLLİĞİNİZİ Mİ KABARTIYOR?..ÇIKIN AMK ZIVANADAN,ASIL ÇIKMAMANIZ, AZMAMANIZ DOYURUCU OLMAZ...LILITH'IN SÜRTÜKLERİ VİSİTELİ Mİ VİSİTESİZ Mİ?..HAYAT SOKAKTIR DİYONUZ,AKŞAM 10'DAN SONRA HEPİNİZ VIN..HÜR DOĞDUN AMA KADERİN BETONLARA KAPANMAK OLMUŞ...SİZİN VAJİNANIZDAN ÇIKACAK ERKEĞİN ERKEKLİĞİ DE ŞÜPHELİ..MEMELER BAŞKALDIRMIŞSA ONLARI ISIRMASINI DA BİLİRİZ...KULUÇKA MAKİNASI OLAMAZSINIZ ZATEN,ZEVK MAKİNASI OLMAK VARKEN..BENLE SEVİŞMİŞSEN KİME NE?..SAKİN OLDUM,VE O ELİMDEKİ ÇÜKÜ YAVAŞÇA SANA SALDIM..KADERİNİN AĞLARINI SEN DOĞMADAN LILITH'İ UYDURANLAR ÖRMÜŞ ZATEN..ZIKKIMIN KÖKÜNÜ SEN YE,İSYANINDAN KİME NE?..NAMUSU KİRLETMEDEN DURAMAZSIN,TEMİZLEMEDEN DURULAYAMAZSIN(AÇ-KAPA ARTEMA)...ERKLİĞİ YIKIP YERİNE ŞEFTALİ EKERSENİZ,HEPSİNE TALİBİM... FEMİNİZM BABAMIZI İNCİTMEZ,OLSA OLSA ÇÜKLERİ KALDIRIR GÜZELİM..

kadirrtr

Ne Kur’an’da, ne hadislerde, ne kitab-ı mukaddeste Hz. Adem (as)’in Lilith adında bir hanımının olduğundan söz edilmemiştir. Bu tamamen daha sonra bazı Yahudi bilginleri tarafından uydurulmuş bir efsanedir. Hatta bunun kökeni ta Babil ve Sümerlere kadar uzandığını söyleyenler de vardır. Belki bu efsanenin mucitleri, yeni doğan çocukları ve annelerini fazlaca korumaya almak niyetiyle “KÂBUS” gibi böyle bir İFRİT’İ icat etmeyi uygun görmüşlerdir. Nitekim bu efsaneye göre, kötü bir ifrit haline gelen Lilith gece hava karardıktan sonra yeni doğum yapmış evlere girerek lohusa kadınların bebeklerini boğmaktadır. Bu sebeple günümüzde bile bazı Museviler arasında bir adet olarak, Lohusa kadın akşamları evde yalnız bırakılmaz ve akşamları çamaşır ipinde çocuk bezi bırakılmaz, çünkü bunları gören Lilith'in o evde çocuk olduğunu anlamasından endişe edilirmiş.

ali-cokal

DİNDEN UZAKLAŞMANIN SONUÇLARIDIR.DAHA BUNLAR İYİ GÜNLERİMİZ ŞÜKREDELİM Kİ BU TARZ KİŞİLER PROKATİF YADA BATI HAYRANLI KİŞİLERDİR GENELDE ANADOLUDA DA VARDIR AMA BU DENLİ DEĞİLDİR.PANKARTLARA BAKARSAN ORADA Kİ İNSANLARIN ÇOĞU İLERİ SEVİYEDE OKUMUŞ KİŞİLER AMA NASIL YAŞACAKLARINI KENDİLERİ KARAR VERECEKMİŞLER.YAŞASINLAR AMA BURADA DEĞİL.BİZİM TOPLUM BUNU KALDIRMAZ.HERŞEYİN BİR SINIRI VARDIR.ONLAR SADECE SINIRI ZORLARLAR.BİR ÇOCUĞUN BABASI MARKETTEN ŞEKER ALMADIĞI ZAMAN AĞLAMASI YADA TRİBE GİRMESİ GİBİ.BUNLARDA ONLARIN İFFET VE NAMUSUN AYAKLAR ALTINA ALIRCASINA YAŞAMAK İSTEMELERİ ONU GÖSTERİYOR.ALLAH BİZLERİ SABIR BU İNSANLARIMIZI DA DUA EDELİM Kİ ALLAH HİDAYET VERSİN.YOKSA SONUMUZ HİÇ HAYIRLI DEĞİL SAĞLICAKLA KALIN.SADECE SABIR TAHRİKLERDEN UZAK DURUN.BATININ YADA FARKLI DÜŞMAN DEVLETLERİN TUZAKLARIDIR UYANIK OLALIM...!!!!!!

Görüş Bildir