40'tan Fazla Kadınla Beraber Olmasına Rağmen Cinsel Organını 24 Yıldır Temizlemeyen Adam

5PAYLAŞIM

E4 isimli kanalda yayınlanan The Sex Clinic (Seks Kliniği) isimli programa bir adam katıldı ve herkesi şoka uğrattı. Nedeni ise bu adamın penisini 24 yıldır hiç temizlememiş olmasıydı. Detaylar için Unilad kaynaklı içeriğimize alalım sizi.

Kaynak: https://www.unilad.co.uk/life/man-who-ha...

Televizyon programı genellikle insanlara seks hakkında tavsiyeler veriyor, problemleri varsa testler yaparak tedavi uyguluyor.

Son bölümünde herkes bir anda şok oldu çünkü hastalardan bir tanesi açık açık bir itirafta bulundu. Zach isimli bir adam penisinden gelen kötü bir koku ve ucundaki yanma için programa katıldı.

Genç adam Dr. Naomi'ye probleminden açık açık bahsetti ve ucundaki deriyi geri doğru çekemediğini de dile getirdi.

Zach bu şikayetlerin 9 aydır sürdüğünü söyledi ve geçmişte cinsel yolla bulaşan birçok hastalık geçirdiğini itiraf etti.

Doktor daha sonra Zach'in penisini incelemeye başladı, elindeki çubukla bastırmasına rağmen Zach canının yanmadığını söyledi.

Doktor başta Zach'deki problemin STI (cinsel yolla bulaşan bir hastalık) olduğunu düşünmüştü ama daha sonra bu durumun Smegma (Smegma, epitelyum hücrelerinin pul pul dökülmesinden ve salgısından oluşan; cinsel organların kıvrım yerlerinde topaklanan kirli beyaz madde) olduğunu fark etti.

Ve cilt temizliğine daha çok önem vermesi gerektiğini söyledi. İşte tam olarak bu anda 24 yaşındaki hasta "Penisimi daha önce hiç temizlemedim." dedi.

Bu durum hem programdaki insanlara hem de Twitter kullanıcılarına çok ağır geldi. Gördüklerine inanamayan insanlar ise şu yorumları yaptı:

"24 yaşında olup nasıl penisini yıkamayı bilmezsin?! Benim olmamasına rağmen nasıl yapılacağını biliyorum #TheSexClinic"

"Sex Clinic'teki bir adam 24 yıldır genital bölgesini yıkamıyormuş, BU MİDE BULANDIRICI!"

"E4 kanalındaki The Sex Clinic'i izledik ve oradaki bir adam penisini yıkaması gerektiğini bilmiyormuş. Bunu düşünmeden duramıyorum."

Bazı kullanıcılar ise bu durumun abartıldığını düşünüyordu:

"Zach #sexclinic hakkında sosyal medyada birçok kişi konuşuyor. Bir klinikteki kontrolde #Smegma görülmesi çok da sıra dışı değil, bu probleme sahip ilk kişi o değil."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
rapsodi_

KOPSUN AMK KOPSUN.

awatarksz

Başlığı okurken bile midem bulandı.

jey

hemen bi pelerin, bi yalancıktan tac, bi de yaldızlı asa verin eline, çalın davulları ne olduğunu anlamadan kesin o deriyi ordan:) ay igrenc ya kusmuk herif iiiiyyy

birinci-tekil-birey

Sünnet ediversinler tertemiz :)

the-flying-dutchman

benim takıldığım nokta 24 yaşına kadar sadece 40 kadınla mı birlikte olmuş :)

kurnaz34

sadece 40 kadın mı diyor, yani az gelmiş mustafaya, çünkü kendisi playboy

Görüş Bildir