Görüş Bildir
Haberler
4 Şubat Süper Loto Sonuçları: Büyük İkramiye Yine Devretti

4 Şubat Süper Loto Sonuçları: Büyük İkramiye Yine Devretti

Özelleşen Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Süper Loto çekiliş büyük ilgi görüyor. 40 milyonu aşan büyük ikramiyesi ile şans oyunu müdavimlerinin vazgeçilmezlerinden olan Süper Loto’da canlı yayında yapılan çekilişte; “7, 40, 41, 52, 57, 59” numaraları belirlendi. Peki, Süper Loto büyük ikramiye devir mi etti? İşte 4 Şubat Süper Loto sonuçları ve Süper Loto sonuç sorgulama sayfası…

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

4 Şubat Süper Loto Sonuçları

4 Şubat Süper Loto Sonuçları

Süper Loto’da aylardır devam eden büyük ikramiye devri bu çekilişte de yaşandı. Altı şanslı numarayı doğru tahmin eden kimse çıkmadı ve 40 milyonu aşan büyük ikramiye pazar günü yapılacak çekilişe kaldı. Şanslı altı rakamdan beş doğru tahminde bulunan 10 kişi ise kişi başı 35 bin 622 liranın sahibi oldu.

4 ŞUBAT SÜPER LOTO SONUÇ SORGULAMA

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto kolonları 1 ve 60 arasındaki sayılardan oluşur. Bu sayılardan her kolonda 6 seçim yapmalısınız. Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın