Görüş Bildir
Haberler
27 Nisan Süper Loto Sonuçları Belli Oldu! İşte Süper Loto Sorgulama Sayfası ve Kazandıran Numaralar...

27 Nisan Süper Loto Sonuçları Belli Oldu! İşte Süper Loto Sorgulama Sayfası ve Kazandıran Numaralar...

Sunay Korkmaz
27.04.2021 - 21:51

27 Nisan Salı Süper Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi'nin saat 21:30'da yaptığı çekilişin ardından belli oldu. Bu akşamki çekilişte büyük ikramiye için belirlenen şanslı rakamlar 12, 16, 31, 33, 36, 59 oldu. Salı, perşembe ve pazar günleri çekilen Süper Loto'da 4.005.925 TL'lik büyük ikramiye yine devretti. İşte Süper Loto sonuçları sorgulama sayfası...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

27 Nisan Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye yine devretti. 5 Bilen 16 kişi ise 17.267,25 TL ikramiye kazandı. Süper Loto'da her çekilişte 2 ya da 6 bilen ikramiye kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Süper Loto Sonuçlarını Sorgulamak İçin Tıklayın

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto kolonları 1 ve 60 arasındaki sayılardan oluşur. Bu sayılardan her kolonda 6 seçim yapmalısınız. Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Tek kolon ücreti ise 3 TL’dir.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın