2020 Yılında Hayatın Hangi Dizi Gibi Geçecek?

-
Abone ol

2019 yılını acısıyla tatlısıyla geride bırakıyoruz. Ve gerçekleşmesini arzuladığımız tüm dilekler için 2020 yılının bir şans kapısı olacağına inanıyoruz. Umarız hayalinizdeki gibi bir yıl geçirirsiniz.

Bakalım senin 2020 yılın hangi dizi gibi geçecek?

Öğrenmek için haydi teste!

1. Aşk hayatından başlayalım. Nasıl bir yıl geçirdin?

Her zamanki gibi rezaletti.
Güzeldi. Hala güzel devam ediyor.
Damladı ama akmadı.
İnişli çıkışlı bir yıl oldu.
Pek bir hareketlilik yoktu.
Üzücü bir yıldı.

2. Son bir yıldır hangi konuda şansın yaver gidiyor?

Eğitim konusunda güzel şeyler oldu son 1 yıldır!
Genel olarak hayatım iyi ya, maşallah!
İş güç konusunda işler iyi gidiyor!
Valla bir iyi gidiyor, sonrasında bozuluyor...
Aşık oldum, daha ne olsun?! :)
İyi bir haber almayalı o kadar uzun zaman oluyor ki...

3. Şimdi bu soruya dürüstçe cevap vermelisin. 2019'da hangi kötü davranışta bulundun?

Yalan söylemeyi gerektiren konular oldu
Bunların pek çoğunu yaptım
Sevgilimi biraz üzmek zorunda kaldım
Gıybetin dibine vurdum
Ben hiç kötülük yapmadım
İş yerinde bazı insanlara gerekeni yaptım

4. Peki 2019'da gökyüzü nasıldı sence?

5. Şimdi biraz da dünyaya dönelim. Mümkün olsa 2020'yi hangi şehirde geçirmek isterdin?

Rio de Janeiro
Helsinki
Paris
New York
Kendi vatanım!
Auckland

6. Sence bir insanı, iyi bir insan yapan özellik daha çok hangisidir?

7. Peki, 2019'da en çok hangisinin eksikliğini hissettin?

Başarı
Maneviyat
Arkadaş
Para
Aşk
Aile

8. Son olarak yeni yıla girerken şöyle güzel bir dilek tutmak da lazım! Dileğin hangi yönde olacak?

Tüm bu yaşananlardan sonra artık ancak "hayırlısını" isteyebilirim... Her şeyin hayırlısı gerçekten de!
Her şeyin başı sağlık! Sağlık dileyeceğim.
Huzur dileyeceğim ya... Her şeyin başı bu! Sağlık ve huzur!
Evrenin nihayet karşıma doğru insanı çıkarmasını isteyeceğim. Gerisini kendim hallederim!
O an aklıma gelen ilk şeyi dileyeceğim!
Para, para, para dileyeceğim...

Peaky Blinders!

2020yılında hayatın Peaky Blinders gibi geçecek! Resmen olayların ardı arkası kesilmeyecek ve sen bunların altından oldukça güçlü bir şekilde kalkacaksın. 2020yılında hayallerinin peşinden gidecek ve sana engel olmaya çalışanlara karşı boyun eğmeden yoluna devam edeceksin. Biz biliyoruz ki kendine inandığın ve güvendiğin zaman yapamayacağın hiçbir şey yok. O yüzden sana güveniyoruz. Ve tüm bunların yanında dileklerinin gerçekleşebileceği bir 2020 diliyoruz.

Atiye!

2020 yılında hayatın Atiye gibi geçecek! Aşk, tutku, hırs, başarı.. Bunlar seni hayatının önemli noktaları. Tutkunun peşinden koşancaksın ve yanma pahasına ateşe bile atlamayı tercih edeceksin. 2020 yılında başarıya ulaşmak uğruna emin adımlarla yürüdüğün yolda seni zorlayacak bir aşk üçgeniyle karşı karşıya kalacaksın. Bu seçim seni oldukça zorlayacak ama kendin için doğru olanı yapacaksın. Hayallerinin peşinden gideceksin! Ve asla kendinden ödün vermeyeceksin. Oldukça güçlü bir yapın var. Her şeyin üstesinden geleceğine inanıyoruz. Ve tüm bunların yanında dileklerinin gerçekleşebileceği bir 2020 diliyoruz.

Doğduğun Ev Kaderindir!

2020 yılında hayatın Doğduğun Ev Kaderindir gibi geçecek!  Sen aşk insanısın ama o aşkın yollarında kavrulmak istiyorsun. Bu özelliğin hiçbir zaman değişmedi. Senin için mutlu sonla biten aşk, aşk değil. Sen aşkı bulmak değil ona giden yolda yürümek istiyorsun. Onun için acı çekmek, dostlarınla imkansız aşkını konuşup vakit geçirmek istiyorsun. Ve böyle de olacak. Bu yıl da mutluluk ve eğlence yanıbaşından ayrılmıyor. Umarız da hiç ayrılmaz. :)

You!

2020 yılında hayatın You gibi geçecek! Aşk ile yanıp kavrulacağın bir yıl seni bekliyor. 2020 yılı senin için tam anlamıyla entrika dolu olacak. Aşkın uğruna her şeyden vazgeçebileceğini ve bunu yaparken de aşkının tadını çıkaracağını görüyoruz. Ama dikkat et bu heyecan bu ihtiras seni daha sonrasında üzebilir. Kendin için en doğru kararı verebileceğini umuyoruz. Ve tüm bunların yanında dileklerinin gerçekleşebileceği bir 2020 diliyoruz.

The Witcher!

2020 yılında hayatın The Witcher gibi geçecek! Öfkelisin ve sana yanlış yapanlara bedelini ödetmen için gerekli motivasyona sahipsin. Senin hayatın da iniş ve çıkışlarla dolu. Bu yüzden en dipten başlayıp en yükseğe çıkabilme kapasiten var. Asla unutmadığın için düştüğün yerden kalkmana olan inancımız yüksek!  2020 yılı bu anlamda senin için mükemmel bir yükselişe sebep olacak! Ve tüm bunların yanında dileklerinin gerçekleşebileceği bir 2020 diliyoruz.

Mucize Doktor!

2020 yılında hayatın Mucize Doktor gibi geçecek! Geçmişin izlerini halen yaşayacak, onları içinden atamayacaksın. 2020 yılı bu anlamda senin için geçmişten ders çıkardığın ve adımlarını da hep geçmişten esinlenerek atacağın bir yıl olacak. İnsan bir kere aynı hatayı yapar ve ikinci kez tekrarlarsa hata değil alışkanlık olur. Ama sen hep temkinli davranacağın için aynı hatayı tekrarlamayacak kendinden emin ve mutlu adımlarla yoluna devam edeceksin.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
queen_of_the_7_kingdoms

Mucize Doktor! 2020 yılında hayatın Mucize Doktor gibi geçecek! Geçmişin izlerini halen yaşayacak, onları içinden atamayacaksın. 2020 yılı bu anlamda senin için geçmişten ders çıkardığın ve adımlarını da hep geçmişten esinlenerek atacağın bir yıl olacak. İnsan bir kere aynı hatayı yapar ve ikinci kez tekrarlarsa hata değil alışkanlık olur. Ama sen hep temkinli davranacağın için aynı hatayı tekrarlamayacak kendinden emin ve mutlu adımlarla yoluna devam edeceksin.

dereenn

You! 2020 yılında hayatın You gibi geçecek! Aşk ile yanıp kavrulacağın bir yıl seni bekliyor. 2020 yılı senin için tam anlamıyla entrika dolu olacak. Aşkın uğruna her şeyden vazgeçebileceğini ve bunu yaparken de aşkının tadını çıkaracağını görüyoruz. Ama dikkat et bu heyecan bu ihtiras seni daha sonrasında üzebilir. Kendin için en doğru kararı verebileceğini umuyoruz. Ve tüm bunların yanında dileklerinin gerçekleşebileceği bir 2020 diliyoruz.

arzu-guner

Peaky Blinders

beyza-mutlu6

Mucize Doktor! 2020 yılında hayatın Mucize Doktor gibi geçecek! Geçmişin izlerini halen yaşayacak, onları içinden atamayacaksın. 2020 yılı bu anlamda senin için geçmişten ders çıkardığın ve adımlarını da hep geçmişten esinlenerek atacağın bir yıl olacak. İnsan bir kere aynı hatayı yapar ve ikinci kez tekrarlarsa hata değil alışkanlık olur. Ama sen hep temkinli davranacağın için aynı hatayı tekrarlamayacak kendinden emin ve mutlu adımlarla yoluna devam edeceksin.

gzm-ynklr

Peaky Blinders!

Görüş Bildir