2020'nin İlk Aylarında En Çok Hangi Dizileri Konuştuk?

3PAYLAŞIM

Türkiye en çok hangi yerli dizileri konuştu?

Medya takip kurumu Ajans Press'in 1 Ocak - 31 Mart 2020 tarihleri arasında, gazete ve dergilerde en çok konuşulan haberler üzerinden yaptığı araştırmaya dayanıyor. 

10. Yasak Elma bir önceki araştırmada yokken, bu sefer listeye girmiş. Yıllandıkça popülerleşen bu dizi için hiçbir şeye şaşırmamak gerek.

166 haberle en çok konuşulan 10. dizi.

9. Geçen sefere göre bir tık aşağıya düşen Çukur, giderek popülaritesini kaybediyor olabilir mi?

171 haberle en çok konuşulan 9. dizi.

8. Hekimoğlu da kan kaybedenlerden. Bir önceki araştırmaya göre 4 sıra geri düşmüş. Ama yine de harika bir uyarlama olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

210 haberle en çok konuşulan 8. dizi.

7. AB seyircisinin bir numaralı tercihi, TOTAL'in ise burun kıvırdığı bir dizi. Basının ilgisini o kadar çekememiş gibi...

219 haberle en çok konuşulan 7. dizi.

6. Pazartesi gününün en çok konuşulan dizisi. Bir önceki araştırmaya göre bir sıra da yükselmiş durumda. Seyircisi bu diziyi çok özledi...

224 haberle en çok konuşulan 6. dizi.

5. 550. bölümüne gelen bir dizinin, hala ülkenin en çok konuşulan 5. dizisi olması muazzam değil mi? Bu başarı konuşulmasın da ne konuşulsun...

254 haberle en çok konuşulan 5. dizi.

4. Başladığı günden bu yana perşembenin değişmez birincisi olan Bir Zamanlar Çukurova, sonunda birinciliği Mucize Doktor'a kaptırmıştı. Son zamanlarda ise yarışa tekrar asılmaya başladı.

266 haberle en çok konuşulan 4. dizi.

3. Yeni dizilerin eskilerini bitirebileceğini düşünenlere tokat gibi cevap bu liste. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz da yıllardır izlendi, yıllardır çok konuşuldu.

299 haberle en çok konuşulan 3. dizi.

2. 'Diriliş Ertuğrul'dan sonra 'Kuruluş Osman' da aynı başarıyı yakaladı. Çarşamba gününün her izleyici kitlesindeki en çok izlenen dizisi. 2020'nin şu ana kadar en çok konuşulan 2. dizi olması çok normal.

349 haberle en çok konuşulan 2. dizi.

1. Gelelim birincimize. 'Mucize Doktor', yayınlandığı ilk bölümden beri ayın en çok izlenen ve en çok konuşulan dizisi olmaya devam ediyor. Hakkında olumsuz bir şey göremediğimiz bu dizinin dokunduğu sosyal mesajlar için de ayrıca kutluyoruz. Helal olsun!

396 haberle en çok konuşulan 1. dizi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sultan-celen1

550. bölümüne gelen bir dizinin, hala ülkenin en çok konuşulan 5. dizisi olması muazzam değil mi? Bu başarı konuşulmasın da ne konuşulsun...

Görüş Bildir