19 Yaşında Cinayet İşledikten Sonra Afla Serbest Bırakılan Yunus Kahraman 20 Yıl Sonra Seri Katil Gibi Cinayet İşlemeye Devam mı Ediyor?

-
Abone ol

3 cinayette de hep onun ismi var.

Şimdi sizlere kafaları biraz allak bullak edecek 2 cinayet ve 1 kayıp vakasından bahsedeceğiz. Bu 3 olayın tek bir ortak noktası var. Okuduğunuzda bir seri katil mi dolaşıyor ortalıkta diye düşüneceksiniz.

İlk önce sizi 1999 yılına İzmir'de işlenen Nilgün Kırlı cinayetine götürelim. Nilgün Kırlı, kardeşinin ricası üzerine Yunus Kahraman isimli 19 yaşındaki genci işe alıyor ve bir süre sonra kasadan para çaldığı için kovuyor.

O yıllarda lisanslı voleybolcu olan Yunus Kahraman, 33 yaşındaki Nilgün Kırlı'nın evine girip para çalmak isterken Kırlı'yla karşılaşıyor ve kafasına odunla vurduktan sonra boğarak öldürüyor.

Öldürüldükten 3 gün sonra genç kadının cansız bedenini balkonda halıya sarılı bir şekilde abisi tarafından gelen kokular nedeniyle bulunuyor.

Kırlı'yla aşk yaşadıklarını söyleyen Yunus Kahraman sadece 15 yıl cezaevinde kalmış. 2014 yılında aftan yararlandığı için serbest bırakılmış.

Yine İzmir'de 2 Nisan 2018 yılından bu yana haber alınamayan Özlem Akusta'nın olayında da Yunus Kahraman ismi geçiyor.

Özlem Akusta'nın eski iş yerinden tanıdığı olan Yunus Kahraman, ilk önce Akusta'yla görüşmediğini söylese de yapılan araştırmalarda araç kiralayıp görüştükleri ortaya çıkıyor. Karaburun'a birlikte gittikleri fakat dönüşte yalnız olduğu görülüyor.

Yunus Kahraman emniyetin sorgusu sonucunda görüştüklerini kabul ediyor. Aynı zamanda Özlem Akusta'nın kartından da kaybolduğu gün başka biri tarafından para çekilmiş. Kamera kayıtlarında da var. Bu kişinin Yunus Kahraman olduğu söyleniyor. İşte 45 yaşındaki Özlem Akusta'dan o günden beri haber alınamıyor.

Bu kayıptan sonra 16 Ağustos 2018 tarihinde de Gülümser Bulut isimli yaşlı bir kadın kayboluyor ve 18 Ağustos'ta cesedi kefenlenmiş şekilde çekyatın altında bulunuyor. Tıpkı Nilgün Kırlı'daki gibi. Cesedi bulanlar da Gülümser Bulut'un kızı Hatice Ayhan ve Yunus Kahraman'ın annesi.

Yunus Kahraman'ın annesi ile Gülümser Bulut da akraba bu arada. Kadının öldürüldüğü gün Yunus Kahraman'ın evin çevresinde gezdiği ortaya çıkmış. Sorguda ilk önce eve gitmediğini söylese de daha sonra eve gittiğini kabul ediyor.

Fakat bu cinayetle ilgili bir diğer iddia kafaları karıştırıyor. Gülümser Bulut'un kızı Hatice Ayhan'ın annesini öldürdüğü söylenmiş ve 7 ay cezaevinde kalmış. Şikayet eden de Gülümser Bulut'un kardeşleri.

Programa katılan bir komşu da Hatice Ayhan'ın annesi Gülümser Bulut'a şiddet uyguladığını, merdivenden ittiğini ve boğazını sıktığını söyledi. Hatta anne kızın sürekli para meselesiyle ilgili kavga ettiklerini de anlattı.

Bu cinayette ortada eve girip çıkan Hatice'nin sevgilisi de var. Fakat şu anda Özlem Akusta ile Gülümser Bulut'un dosyaları birleştirilmiş durumda ve iki olayda da gözler Yunus Kahraman'ın üzerinde. Bir de bu kadınların hepsinin ortak özelliği eşlerinden boşanmış olmaları.

Gördüğünüz gibi durum biraz karışık. Fakat bu 2 cinayet ve 1 kayıp vakasını birleştiren tek bir kişi var o da Yunus Kahraman. Kendisiyle ilgili henüz bir tutuklama olmadı. İlerleyen zamanlarda neler olacak göreceğiz.

Gördüğünüz gibi durum biraz karışık. Fakat bu 2 cinayet ve 1 kayıp vakasını birleştiren tek bir kişi var o da Yunus Kahraman. Kendisiyle ilgili henüz bir tutuklama olmadı. İlerleyen zamanlarda neler olacak göreceğiz.
Gördüğünüz gibi durum biraz karışık. Fakat bu 2 cinayet ve 1 kayıp vakasını birleştiren tek bir kişi var o da Yunus Kahraman. Kendisiyle ilgili henüz bir tutuklama olmadı. İlerleyen zamanlarda neler olacak göreceğiz.
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
rivaille

Ulan bu kadınlar, hayvanlar erkeklerden ne çekti be. 1 milyar yıl yansanız bu dünyada yaptığınız zulmün ederi etmez

larabeste-ug

9 yaşındaki bir yavruyu annesinden ömür boyu ayırmanın cezası 15 yıl ☹

coldhearted

İnsanoğlunun yok etme arzusu ve ısrarla kendi sonunu kendi elleriyle getirme sevdası ne zaman bitecek bilinmez.

ucanoglak

''Bir de bu kadınların hepsinin ortak özelliği eşlerinden boşanmış olmaları.'' nE? Bu kadınların hepsinin ortak özelliği hepsinin kadın olması deseydin daha mantıklıydı. Yaşlı kadınıda mı boşanmış olduğu için öldürmüş :O

fromgurbet

sakin ol kahraman seri cinayet vakasi suphesi oldugu icin cinayet magdurlarinin ortak ozellikleri arastirilir bu bi sonraki magdur olasiliklarinin onune gecmek icin ayni zamanda katili yakalamaya 1 adin daha yaklastirir burada ki magdurlarin ortak ozellikleride hepsinin dul olmalari diyor yani adam takintidan mutevellit degil dul ve savunmasiz kadinlarin paralarini calmak icin oldurdugunu asikar kiliyor.

ucanoglak

Ahaha çok uzun açıklama yapmışsın. Ben zaten toz kadar bir ayrıntıyı bile değerlendirebileceklerinin farkındayım ama tek başına bu detayın verilmesi komik geldi. Bu olaylardan çıkarılabilecek daha bir sürü neden olabilir. Bu arada sahiden kahraman mıyım :)

bcb54

uçan oğlak olduğun için kahraman olabilirsin :) :(

Görüş Bildir