Görüş Bildir
Haberler
18 Nisan Süper Loto Sonuçları Belli Oldu... İşte Süper Loto'da Kazandıran Numaralar...

18 Nisan Süper Loto Sonuçları Belli Oldu... İşte Süper Loto'da Kazandıran Numaralar...

Sunay Korkmaz
18.04.2021 - 21:47

18 Nisan Pazar Süper Loto sonuçları açıklandı. Salı, perşembe ve pazar günleri olmak üzere haftada 3 kere oynanan Süper Loto 26 Kasım çekilişi, saat 21:30'da Milli Piyango TV YouTube hesabından gerçekleşti. Milli Piyango tarafından açıklanan sonuçlara göre bu haftanın şanslı rakamları 3, 7, 12, 23, 49, 59  oldu.  

İçeriğin Devamı Aşağıda

18 Nisan Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye devretti. Süper Loto'da her çekilişte 2 ya da 6 bilen ikramiye kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Süper Loto Sonuçlarını Sorgulamak İçin Tıklayın

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto kolonları 1 ve 60 arasındaki sayılardan oluşur. Bu sayılardan her kolonda 6 seçim yapmalısınız. Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Tek kolon ücreti ise 3 TL’dir.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın