Görüş Bildir

13 Nisan Süper Loto Çekiliş Sonuçları Açıklandı! İşte Süper Loto Sorgulama Sayfası...

Haberler
> 13 Nisan Süper Loto Çekiliş Sonuçları Açıklandı! İşte Süper Loto Sorgulama Sayfası...

Milli Piyango İdaresi'nin 13 Nisan Salı Süper Loto sonuçları saat 21:30'da yapılan çekilişin ardından belli oldu. Bu akşamki çekilişte büyük ikramiye için belirlenen şanslı rakamlar 10, 39, 44, 46, 48, 49 oldu. Salı, perşembe ve pazar günü çekilen Süper Loto'da 17.161.89 TL'lik büyük ikramiye devretti. İşte Süper Loto sonuçları sorgulama sayfası...

13 Nisan 2021 Salı Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye yine devretti. 5 Bilen  17 kişi 16.541,45  TL ikramiye kazandı. Süper Loto'da her çekilişte 2 ya da 6 bilen ikramiye kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Süper Loto Sonuçlarını Sorgulamak İçin Tıklayın

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto kolonları 1 ve 60 arasındaki sayılardan oluşur. Bu sayılardan her kolonda 6 seçim yapmalısınız. Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Tek kolon ücreti ise 3 TL’dir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?