Görüş Bildir
Haberler
12 Ekim Süper Loto Sonuçları Açıklandı: İşte Süper Loto'da Kazandıran Numaralar ve Sorgulama Sayfası...

12 Ekim Süper Loto Sonuçları Açıklandı: İşte Süper Loto'da Kazandıran Numaralar ve Sorgulama Sayfası...

Milli Piyango İdaresi'nin 12 Ekim 2021 Salı günü canlı olarak gerçekleştirdiği Süper Loto sonuçları saat 21:30'daki çekilişin ardından belli oldu. Salı, perşembe ve pazar günleri oynanan Süper Loto'da bu akşamki çekilişte belirlenen şanslı rakamlar 9, 15, 17, 18, 32, 43 oldu. Süper Loto'da 6 bilen olmadığı için 36.535.502 TL'lik büyük ikramiye devretti. İşte Süper Loto sonuçları sorgulama sayfası...

İçeriğin Devamı Aşağıda

12 Ekim 2021 Salı Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye yine devretti. 5 Bilen 24 kişi ise 14.979,30 TL ikramiyenin sahibi oldu. Süper Loto'da her çekilişte 2 ya da 6 bilen ikramiye kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Süper Loto Sonuçlarını Sorgulamak İçin Tıklayın

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto kolonları 1 ve 60 arasındaki sayılardan oluşur. Bu sayılardan her kolonda 6 seçim yapmalısınız. Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler. Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Tek kolon ücreti ise 3 TL’dir.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın