Görüş Bildir

Günün Yıldız Testleri Haberleri

Günün Yıldız Testleri ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Günün Yıldız Testleri ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

60 Saniyede Gözlerinizi Eritecek Renk Testi!
Oyunumuz çok basit; farklı tondaki mozaiği bulun ve üzerine tıklayın. 60 saniye boyunca en yüksek puanı yapabilecek misiniz, hodri meydan!Yalnız dikkat! 3 kez yanlış mozaiğe tıklarsanız 1 doğru seçiminiz puanınızdan düşecek. Bol şans!
Doğduğun Şehri Tahmin Edebilecek miyiz?
Öncelikle belirtelim: Onedio Müneccimlik Ekibi bu testte sadece Türkiye sınırları içinde doğanlar için hizmet vermektedir. Madrid doğumlu olup testi yapanlar Mardin sonucu alabilir. Yaptığımız deneylere göre testin doğru sonuç verme oranı %88.73 Hadi bakalım doğdunuz ili tahmin edebilecek miyiz görelim.
Dünyanın En Zor Mantık Testi ve Zeka Sorularını Geçebilecek misin?
Bu mantık testinde sadece 5 soru var ve iddia ediyoruz bu sorular seni zorlayacak! En zor sorular, zeka bilmeceleri, cevapları ile birlikte seni bekliyor. Sorularımız bu sefer esprili değil ama dünyanın en kolay sorularını da sormadık tabi haliyle. Sorduğumuz zeka sorularını yanıtlarken cevaplarını da görebilirsin.Kağıdını kalemini hazırla ve bu testten geçebilecek misin öğren!
Freud Testi: Benliğini Zorlayacak Bu Sorulara Göre EQ'nu Ölçüyoruz!
Bilinçsiz olan beyin 'alt beyin', yani Freud'un 'ID' dediği bölge; EQ nun yani duygusal zekanın olduğu bölgedir.Yaşam denilen süreçte bizlerin yara almadan ilerleyebilmesi, üst basamaklara tırmanabilmesi için mutlak suretle eğitmemiz gereken, törpülememiz gereken bir zeka türü.Derler ki hatta, IQ sizi okuldan mezun eder, EQ ise hayattan.Bakalım benliğinize yöneltilen bu sorulara verdiğiniz cevaplara göre, sizin EQ puanınız kaç?Not: Test, şuradan esinlenilerek hazırlanmıştır.
Kadın ve Erkeklerin Beğenilerinin Ne Kadar Farklı Olduğunu Ortaya Çıkaran Anket!
Kadın ve erkeklerin beğenilerinin ne kadar farklı olduğunu ortaya koyan bir anketle karşınızdayız! Seçimlerinizi yapın ve çoğunluğun yönelimi neymiş öğrenin!Not: Ankette daha sağlıklı ve eğlenceli sonuçlar elde etmek için, lütfen diğer cinsiyetin oylarına karışmayınız! Eğer onların cevaplarını merak ediyorsanız, şıkların hemen sol altında 'Sonucu Göster' vardır, ona tıklarsanız sonuçları görebilirsiniz!