Görüş Bildir

Temizlik Haberleri

Temizlik ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Temizlik ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Evlerimizin Demirbaşı Olan Elektronik Cihazlarınızı Temizlerken Yapmamanız Gerekenler
Elektronik cihazlar, günlük yaşamımızda önemli bir yere sahiptir ve genellikle hem çalışma arkadaşları hem de aile üyeleri tarafından yoğun olarak paylaşılıyor. Çokça dokunulan bu aletlerin, kullanım sıklığına bağlı olarak düzenli olarak temizlenmesi gerektiğini hepimiz biliyoruz. Bizler de bu içeriğimizde elektronik cihaz temizliğinde yapmamanız gereken uygulamaları derledik.
Evde Bulunan Doğal Malzemelerle Çamaşır Makinesi Nasıl Kolayca Temizlenir?
Kirli çamaşırlarımızı yıkıyor, sürekli yıkama yaptığı için de hep temiz olduğunu düşünüyoruz belki ama... Aslında çamaşır makinelerinin de temizlenmesi gerekiyor. Bizler de sizler için bu içeriğimizde evde bulunan doğal malzemelerle çamaşır makinenizi nasıl temizleyebileceğinizi araştırdık. Gelin, hiç vakit kaybetmeden çamaşır makinesi temizleme ile ilgili bilmeniz gerekenleri bir bir anlatalım.
Evinizin Güzide Köşelerine Şıklık Katan Kristal Eşyalar Nasıl Temizlenir?
Parlaklığı ve lüks tasarımlarıyla büyüleyen kristaller yüzyıllardır dekorasyon, takı ve sofralarda kullanılmaktadır. Kristalin göz alıcı parlaklığını kaybetmemesi, uzun ömürlü olması için temizlenmeye ihtiyacı vardır. Kristal temizliği tahmin edebileceğiniz gibi çok hassas bir süreçtir. Gelin, bu sürecin basamaklarını birlikte inceleyelim.