YouTuber ve Yayıncı Can Sungur, İsrail'in Roketli Paylaşımından Sonra Filistin'e Yardım Yaptı

0PAYLAŞIM

Facebook yayınları ve YouTube'daki içerikleriyle birlikte sevilen bir kişi olan Can Sungur, dün sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu açıklamayla birlikte Filistin'e yardım yaptığını belirtti.

Can Sungur: “Roket emojisi kanıma dokundu.”

Dün Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan Can Sungur, İsrail'in geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı ve büyük bir tepki topladığı roket paylaşımının kanına dokunduğunu belirtti.

Bununla birlikte savaşta haklı haksızın roketle ölçülmeyeceğini, insanların hayatlarını kaybettiğini söyleyen Can Sungur, Filistin'de çocukların sağlık ve gelişim ihtiyaçları için çalışan uluslararası The PCRF kuruluşuna 1000 dolarlık bir yardım yaptı.

The PCRF kuruluşunun güvenilir bir kurum olduğundan dolayı bu kuruma bağış yaptığını belirten Sungur'un bu davranışı, herkes tarafından takdir topladı.

Umarız ki bu savaş, en kısa sürede sona erer ve 2 devlet arasında bir barış sağlanabilir.

Can Sungur, 23 Nisan tarihinde de TEGV vakfına bağış yapmıştı

Facebook Yayıncısı Can Sungur, 23 Nisan'da Yaptığı Yayındaki Yayın Gelirlerini TEGV Vakfına Bağışladı! - onedio.com
Facebook Yayıncısı Can Sungur, 23 Nisan'da Yaptığı Yayındaki Yayın Gelirlerini TEGV Vakfına Bağışladı! - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ludovicoo

Kansizlik!!!!! Gercekten soyleyebilecek kelime kalmadi insanlara karsi! Devlet hesabindan nasil roket emojisi atilir ya! Insanlar oluyor diye halay da cekiyorlardir allah bilir! Hani bari zorundaydik ayagina yatin ne bileyim bu kadar bariz yapmayin vahsiliginizi! Her ne olursa olsun ne sebeple olursa olsun bu emoji olayi isi cok daha farkli bir yere tasiyor

Görüş Bildir