Görüş Bildir

YouTube'da Reklam Görmek İstemeyenler İçin Ücretli Üyelik

Haberler
> YouTube'da Reklam Görmek İstemeyenler İçin Ücretli Üyelik

Her videoda reklam göstererek sabırsız kullanıcılarını çileden çıkarmaya başlayan YouTube, reklam görmek istemeyenler için ücretli bir üyelik modeli hazırlıyor. Bu modele göre aylık uygun bir ücret ödeyen kullanıcılar reklam görmeden istediği kadar video izleyebilecek.

YouTube’un 2013 yılında denemeye başladığı ve aylık 0,99 dolar olarak ücretlendirdiği sistem, videolarda gösterilen ve belirli bir süre boyunca geçilemeyen reklamların atlanabilmesini sağlıyor. Söz konusu üyelik sisteminin benzerleri Twitch benzeri video yayını üzerine kurulu sitelerde de çokca kullanılıyor. Dolayısıyla dünyaca ünlü video sitesi YouTube’un bu hamlesi de olağan görülüyor. YouTube’un ücretli modelinin reklamları kaldırmasının yanında başka ne gibi özellikler sunacağı henüz bilinmiyor. Ayrıca ücretin test sürecindekiyle aynı mı kalacağı yoksa değişiklik mi olacağı hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor. Sistemin önümüzdeki aylarda detaylı olarak açığa çıkması bekleniyor.

LOG

Kaynak: http://www.log.com.tr/youtubeda-rekla...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Rivnex

paranızı google a kazandırmayın diyorsunuzda adamlara yazık değilmi ? o kadar video izliyorsunuz bari 0.99 $ bağış yapın... AddBlock yükleme taraftarı değilim.

Sercan Bozkuş

Kardeşlerim; Google'a para kazandırmayın, AddBlock adlı uzantıyı Chrome tarayıcınıza kurun reklamlar sadece YouTube üzerinde değil bütün sayfalardan kalks... Devamını Gör