Görüş Bildir

Yiyecek Tercihlerine Göre Hangi Mevsimin İnsanı Olduğunu Söylüyoruz!

Anasayfa > Test

Bakalım sen hangi mevsimin insanıymışsın!🌿

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim!

2. Bir de yaşını sorsak?

3. O zaman başlayalım! Bu tatlılardan hangisini seçerdin?

4. Bu meyvelerden en sevdiğin hangisi desek?

5. Hmm, bu çorbalardan birini seç bakalım!

6. Bu makarna çeşitlerinden hangisi favorin?

7. Şimdi de bir fast food seç bakalım!

8. Son olarak bunlardan birini seçmen gerekse hangisini seçerdin?

Sen ilkbahar insanısın!

Sen ilkbahar insanısın!

Bahar çiçekleri açınca huzur dolan, rengarenk cıvıl cıvıl bir insansın sen! İnsanlara karşı ne çok sıcak ne çok soğuk davranıyorsun, tam ayarını tutturanlardansın. Senin hayatında her şey ayarına göre, yaptığın yiyecek tercihleri de bunu kanıtlıyor!

Sen yaz insanısın!

Sen yaz insanısın!

İnsanların içini ısıtan, yüzünden gülümsemesi eksik olmayan birisin sen! Yaz akşamları gibi insana huzur veren bir yapın varken, yazın kavurucu sıcakları gibi olan öfkeni de söylemeden edemeyiz. Enerjin sayesinde herkesi mutlu ediyorsun, aynı insanı mutlu eden yiyecekler gibi!

Sen sonbahar insanısın!

Sen sonbahar insanısın!

Aramızda ki bu romantik kişi kimmiş? Aa senmişsin! Sonbaharın verdiği o ince romantiklik fakat diğer yandan oluşturduğu melankoli seni anlatmak için birebir. Ne mutlusun ne mutsuz, pek bir ayarın yok sanki... Ama sana şu kadarını söyleyelim, hayat kısa ve yiyecekler mutlu eder!

Sen kış insanısın!

Sen kış insanısın!

Kimler buradaymış ya? Savaşçı ruhlu, kış gibi soğuk ve çetin ceviz biri! Daha teste başlarken bile kış insanı olduğuna emindin değil mi? Dışarıdan seni görenler ciddi, ketum biri sanıyorlar fakat seni bir tanısalar o kadar sevecekler ki haberleri yok. Seçtiğin yiyecek tercihleriyle bu soğukta içimizi ısıttın yahu!

Bu içeriklere de göz atabilirsiniz;

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
159
78
49
18
11
8
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
İdiliniz

Sen kış insanısın! Çok doğru ben soğuğu ya da ılığı severim ilkbaharda doğdum ama sanırım kışı daha çok seviyorum.

OZAN ÖZGÜR ÇAKIR

Sen ilkbahar insanısın! Bahar çiçekleri açınca huzur dolan, rengarenk cıvıl cıvıl bir insansın sen! İnsanlara karşı ne çok sıcak ne çok soğuk davranıyorsun,... Devamını Gör

0nur0zdemir

Sen yaz insanısın! İnsanların içini ısıtan, yüzünden gülümsemesi eksik olmayan birisin sen! Yaz akşamları gibi insana huzur veren bir yapın varken, yazın ka... Devamını Gör