Yıllardır Müptelası Olduğumuz Kim Milyoner Olmak İster'de Mizahıyla Gönlümüzün Milyoneri Olmuş 15 Kişi

751PAYLAŞIM

Hem severek izliyoruz hem de goygoyunu çeviriyoruz. 😂

1. Bana da öyle olmalı gibi geldi.

2. Yer yer tatsız şakalar mevcut.

3. Vallahi doğru. 😄

4. Bir anlık boşluğuna gelmiş belli ki.

5. Genelde böyle denir. 🤣

6. Kötüye gidiyoruz... 😄

7. Unutulmayacaksın kral abi...

8. Ders niteliğinde bir kesit...

9. Ablacım sakin...

10. Merakı buraya kadardı muhtemelen.

11. Biraz zor gibi duruyor...

12. Adları çıkmış. 😄

13. 😂 😂 😂

14. Beyinler yandı. 😁

15. Aramak için bahane ararken ben...

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
armagan-gunduz

#14 seyircinin yüzde 42 yanlış cevap vermesi...Onlar da besyo okuyor demek ki.

uyeolamayanuye

Metafor hoca yurt dışında okumuş vs bilmemesi normal diyorsunuz da adam sadece yüksek eğitimlerini yurt dışında tamamlamış geri kalan eğitimleri gayet içimizden. Anadolu üniversitelerinde ne hocalar var yurt dışında olsa alıp başını yürüyecek, dünyaya duyuracak olan. onlar gayet de metafor hoca gibi değil. Sorun da şurada başlıyor kanımca İstanbul Üniversitesi gibi bir kapıda bulunan akademisyenler çevreden müthiş ayrı yaşıyor. Burjuva tarzında bir yaşam, Avrupa'ya yakın ekol vs. (Linç girişimlerinden önce net bilgi vereyim İÜ mezunuyum metafor hoca da dersine girdiğim hocalarımdan birisidir) Bu sayın Erman Hoca'dan ayrı olarak neredeyse o ve benzeri alandaki tüm akademisyenlerde var olan bir hastalık; kibir. Senle aynı meslek grubundakileri Avrupai değilse eğer hor görme, küçümseme, başarılarını yok sayma hatta daha lisanstaki öğrencilerine meslektaşlarını sırf Anadolu'nun bağrında oldukları için beceriksiz, bilgisiz gösterme.

uyeolamayanuye

Hayır, onlar seninle aynı seviyede bilgiye sahip bir kısmı senden İÜ'dekilerden daha iyi ama işin içine Ankara-Anadolu ekolü girince anında değersizleştirme çabaları. Üzgünüm hocam ama sende bu çarkın suyundan almıştın (gerçi Erman Hoca'yı bu durumdan ayrı tutarım apaçık asla meslektaşlarını kötülemedi belki saygısından belki de öyle bir grup olduğunu yok saymasından)

bwaldorf

14. gorselde yas farkina joker kullanilmasina inanamadim. Heyecanina vermek istiyorum, tesekkurler.

sbstnbjk

Tv'de bu tür programları izlerken şunun farkında olarak izlemenizi tavsiye ederim. Programlarda yaşanan ilginç olayların çok büyük çoğunluğu kurgu... Program sosyal medyada konuşulsun bilinirliği artsın, izlenme oranları artsın, dolayısıyla reklam gelirleri artsın mantığıyla bütün kanallar bu tarz ilginç olayları kurgulayarak programlara yerleştiriyor. Hashtag sistemi, paylaşım sayısı vs. artık geleneksel reyting ölçümlerinden daha önemli hale geldi. Bu yöntemi Türkiye'de en çok Acun Ilıcalı kullanıyor. Programlarındaki kurgu sahnelerin oranı çok fazla. Bu yarışma programı da son zamanlarda atağa geçti ve sosyal medyada konuşulan saçmasapan olaylar üstüste yaşanmaya başladı. Yani Çin Seddi sorusunu 2 jokerle bilen kadın ya da çok basit sorularda yanlış cevap verenler salak değiller. Sadece insanları oltaya getirmek için hazırlanan bir kurguyu canlandırıyorlar.

sbstnbjk

Buraya kadar bilgi verdim şimdi de şahsi görüşümü ekleyim. Başta Acun'un programları olmak üzere bu tür kurgu programları fanatiklik seviyesinde izleyen insanların bence kendine saygısı yoktur. Salak yerine konuluyorsunuz. Survivor'ı, Yetenek Sizsiniz'i, kutu açma yarışmasını, stil yarışmalarını ve benzeri programları heyecanlanarak, taraf tutarak, bir yarışmacıyı destekleyip diğerine söverek izleyenleri, arkadaş ortamlarında saatlerce programı konuşanları falan gördükçe geleceğe dair ümitlerim azalıyor. Çocuğuna "Salak. Yemin ederim gerizekalı bu çocuk" diyen teyze geliyor aklıma.

deniz.bellamy

Bi keresindede birine '' Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında seyirci jokerinde seyirciye verilen süre ne kadardır ? '' sorusu çıkmıştı, adam seyirci jokerini kullanınca adam süreniz 10 sn demişti. Bildiğin cevabı kendi vermişti orasıda fenaydı asd.fgfcdxsa

ahmet-alper-akaevren

O efsane gerçekten. Şıkları saydıktan sonra süreniz 10 saniye derken ki gülmesini unutamıyorum. :D

deniz.bellamy

AYNEN :D

Görüş Bildir