Yeter Bu Hasretlik: Silicon Valley 4. Sezonu ile Geri Döndü

31PAYLAŞIM

İnce komedi anlayışı ile kendine has bir izleyici kitlesi olan Silicon Valley, 4. sezon ilk bölümü ile Pazar günü ekranlara geri döndü. Geçen sezonda nerede kaldığımızı hatırlıyor ve yeni sezonda bizi neler beklediğine bakıyoruz.

Gavin Belson koltuğuna geri dönmüştü.

Geçen sezon sona ererken dizinin en ilginç karakterlerinden biri olan Gavin Belson, Hooli'nin CEO koltuğuna geri dönüyordu. Elbette ilginç kararları ve sunum şekli yeni sezonda da devam edecek.

Jared'ın şirketi kurtarmak için yaptıkları unutulmamalı.

Son sezonda Jared'ın tıklama çiftliklerinden satın aldığı hizmet ile Pied Piper'ın kullanıcı sayısını artırma çabasını izlemiştik. Bu sezon da yapacakları merakla bekleniyor.

Dinesh ve Gilfoyle'un sonsuz rekabetleri devam ediyor.

Pied Piper'ın bel kemiği olan bu iki değişik karakter son sezonda Richard'ın arkasında durarak şirketi ne kadar önemsediklerini göstermişlerdi. Yeni sezonda rekabetleri ve tuhaf ilişkilerinin devam edeceğini umuyoruz.

Monica'nın son yönetim kurulu toplantısında yaptıkları inanılmazdı.

Pied Piper'ın Gavin Belson'a satılacağını düşünen Monica son yönetim kurulu toplantısında, işini kaybetmesine de sebep olsa buna izin vermeyeceğini söyleyerek Pied Piper'a gönül verenleri duygulandırmıştı.

Efsane geri döndü.

Hooli'den ayrılırken çok büyük para kaldıran Big Head, Bachman ile yaptığı birçok işte zarar etti ama, blog satışından kaldırdıkları son parayı harcayarak attıkları son adım her şeyi değiştirdi.

Büyük adam Bachman yine yapacağını yaptı.

Elrich Bachman Hindistan'a yapacağı son ziyarette harcayacağı parasını Big Head ile birleştirerek Bachmanity Şirketi adına Pied Piper'ı satın aldı. Her şey sona ermişken, efsaneyi sıfırdan tekrar başlatmak için gerekli adımı attı.

Richard için her şey yeni başlıyor.

Richard geliştirdiği yeni video sohbet uygulaması ile Pied Piper'ı yeni bir döneme doğru yönlendiriyor. Geçen sezon finalinde ortaya koyduğu dürüstlük onun kim olduğunu bize tekrar hatırlattı.

Peki ya Pied Piper'ın geleceği ne olacak?

Ekibin başlarda pek de önem vermediği video sohbet uygulaması şirketin geleceği olacağa benziyor. Ayrıca büyük ihtimalle yeni sezonda Richard ile Bachman'ın yönetim kavgası çok çetin olacak.

Yeni sezonda bizi yine haddinden fazla komedi ve macera bekliyor. 😀

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yasguen

😍😍

Görüş Bildir