Görüş Bildir

Yeşilçam Filmleri HD Kalitesinde YouTube'da

Haberler
> Yeşilçam Filmleri HD Kalitesinde YouTube'da

Arzu Film, Yeşilçam’ın unutulmaz filmlerini HD kalitesinde YouTube’a yükledi. Hababam Sınıfı serisi başta olmak üzere Türk filmlerini HD kalitesine YouTube’dan izleyebilirsiniz.

Arzu Film geçtiğimiz yıllarda Yeşilçam’ın unutulmaz filmlerini HD kalitesinde yeniden restore etmeye başlamıştı. Hababam Sınıfı serisi, Köyden İndim Şehire, Arabesk, Süt Kardeşler ve Sev Kardeşim gibi Türk sinemasında önemli yeri olan filmler HD kalitesinde çeşitli TV kanallarında boy gösteriyordu.

İllegal olarak YouTube gibi çeşitli video yükleme sitelerine yüklenen bu filmler Arzu Film’i kızdırmış olsa gerek. Filmleri yeniden restore eden Arzu Film, yüksek ses ve görüntü kalitesindeki unutulmaz Türk filmlerini YouTube’a yükledi.

Arzu Film’in resmi YouTube hesabı üzerinden artık yasal olarak Türk filmlerini HD kalitesinde izleyebileceksiniz. 35’in üzerinde film yer alan Arzu Film’in hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

ShiftDelete.Net

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Narki

HD olmuyor eski Türk filmlerine.. o ruhu güzelliği kaybettiriyor. Sanki yeniden çekilmiş hissi uyandırıyor ki bu da filmden tat almanızı engelliyor bana göre.

KoelBloedig

yoo

Bence gayet güzel olmuş ellerine sağlık Arzu filmin

colosus col

Ayrıca çoğundan sansür var, konuşmaların çoğu sansürlü, böyle olunca da izlemenin pek zevki olmuyor