Yeryüzünde Yaşayan En Seksi 16 Ünlü Erkeğin En Az Kendileri Kadar Çekici Instagram Paylaşımları 😋

-
10 dakikada okuyabilirsiniz

Kimisi çektiği bir video ile eritiyor izleyenleri, kimisi de paylaştığı bir fotoğrafla gözlerden kalpler çıkartıyor. Ama emin olun, bu içeriğe tekrar tekrar bakacaksınız! 😍

1. David Beckham

Happy pancake day kids ( And Grown Ups ) #pancakeday @gordongram

David Beckham (@davidbeckham)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bir insan evladı pancake yaparken bu kadar çekici olabilir mi arkadaşlar? Sadece soruyorum. 😍

2. Chris Hemsworth

Ya buna ne demeli? 😛

3. Nick Bateman

Room Service when you're sick 🙌🏼

Nick Bateman (@nick__bateman)'in paylaştığı bir gönderi ()

Demek kahvaltı hazırladın? Sen öylece otur, biz seni izleyelim Nick! 😍

4. Mariano Di Vaio

Comment if u did a Sunday training before lunch 🙌🏻😆

Mariano Di Vaio (@marianodivaio)'in paylaştığı bir gönderi ()

Böyle bir çekicilik yok! 😍

5. Ian Somerhalder

Sen hep böyle gülümse, biz eriyelim. 🤓

6. Channing Tatum

Oh shit... Magic Mike Live on the grind... oh shit!

Channing Tatum (@channingtatum)'in paylaştığı bir gönderi ()

Magic Mike vardı bir zamanlar, hatırlar mısınız? 😋

7. Gerard Butler

When they say "act natural." 😂 #TBT

Gerard Butler (@gerardbutler)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bakışları içimize işliyor resmen! 🤤

8. Travis Fimmel

Ne kadar da Viking bir erkek 🙃

9. Stephen Amell

Hey @emilybett -- I call it the 8 Box Love Song. Good luck...

Stephen Amell (@stephenamell)'in paylaştığı bir gönderi ()

Ok atmışa döndük 😛

10. Ryan Reynolds

Today, Guam. Tomorrow? Also Guam.

Ryan Reynolds (@vancityreynolds)'in paylaştığı bir gönderi ()

Deadpool bir kot ve tişörtle nasıl bu kadar çekici olmayı başardı?

11. Zac Efron

Brody's back. Halloween pickups. #Baywatch #TeamNoSleep 📸: @david.desouza

Zac Efron (@zacefron)'in paylaştığı bir gönderi ()

Hmmmm 😋

12. Jared Leto

@30secondstomars 🚀

JARED LETO (@jaredleto)'in paylaştığı bir gönderi ()

Hem sahnede hem de beyazperdede harika bu adam! 🤘

13. Justin Timberlake

Turn up. #Cannes #BTS

Justin Timberlake (@justintimberlake)'in paylaştığı bir gönderi ()

Her hali çekici bu adamın! ❤️

14. Jason Momoa

Bu ne Allahsız? 😱

15. Josh Holloway

...probably an expression you won't see on Will Bowman's face tonight on #colony #itsgettinghairy #lol

Josh Holloway (@officialjoshholloway)'in paylaştığı bir gönderi ()

O sen olsan bari 😝

16. Gianluca Vacchi

Marrakech❤ @effek #gvlifestyle

Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bunda hepimiz hemfikiriz sanırım? 😋

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dilara-aksoy5

Ian ı Lan dıye okuyan tek benmıyım

flyortn

chris diyorum THOR diyorum ve gidiyorum bu sayfadan 😂

svep

bu editörün sıkıntısı büyük.Tek bir khal drago kesmez bu editörü. Öyle de bir iltifatlar yazıyor ki six pack yapası geliyor insanın :)

oznndlr

Hiçbirini begenmedim.

oguz-ilhan

kedi ciğer uzanmak pis pist pist kedi pist ...

olta-balikcisi

Sen bunları hayal edersin istemeye kahveci şevketin oğlan gelir. O yuzden çok ta şaapmayın kızlar :)

Başlıklar

David BeckhamInstagramJason MomoaSeksi
Görüş Bildir