Görüş Bildir

Yeniçağ Yazarından Erdoğan'a Basketbol Daveti: 'Tek Bir Sayı Atsın Mesleği Bırakırım'

Haberler
> Yeniçağ Yazarından Erdoğan'a Basketbol Daveti: 'Tek Bir Sayı Atsın Mesleği Bırakırım'

Yeniçağ gazetesi yazarı Orhan Uğurluoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı basketbol oynamaya davet etti. Uğurluoğlu,' Erdoğan tek bir basket dahi atabilirse ben gazetecilik mesleğini bırakacağım' dedi.

Yeniçağ gazetesi yazarı Orhan Uğurluoğlu, bakanlarla basketbol oynadığı görüntüleri basına servis edilen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı basketbol oynamaya davet etti. Erdoğan’ın, “Ben de haftada üç gün spor yapmaya gayret ediyorum. Harekette bereket vardır” sözünü hatırlatan Uğuroğlu, şunları kaydetti:

“Haberlere göre takımı 50 sayı atarken Cumhurbaşkanı Erdoğan 27 sayı attı. Muhteşem bir skor… Bende 18 sene, merhum TRT spikeri Arman Talay'ın başkanı olduğu Yenişehir takımında 1962 yılında genç takımda başlayıp 1980 yılına kadar birinci lig de dahil profesyonel basketbol oynadım. 27 sayı atacak kadar başarılı bir basketbolcu ise Sayın Cumhurbaşkanına 'hodri meydan' diyorum. Hidayet Türkoğlu dahil millî basketbolcuları da takımına alsın. Ben de spor yazarları veya gazetecilerden oluşan bir takım kurayım, beraber ister tek pota ister tam saha basketbol maçı yapalım. Erdoğan'a şunu önermek istiyorum. Onunla ‘man to man defense’ yani adam adama savunma yapacağım. Eğer Recep Tayyip Erdoğan tek bir basket dahi atabilirse ben gazetecilik mesleğini bırakacağım.”

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
22
16
6
3
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Alkan Alkan

Adam haklı! Yapılan pr çalışmasının saçmalığını ortaya koymaya çalışmış. Erdoğan ve ekibi bu çalışma ile sağlıklıyım, düşünebiliyorum, yönetebiliyorum demek ... Devamını Gör

Sosyetik Çoban

ne alaka AMK

Ateist derviş

Uyma şunlara ya.