Görüş Bildir
Haberler
Yeni İlişkilerde Birlikte Olduğunuz Kişiye Değer Verdiğinizi Göstermenin 10 Yolu

etiket Yeni İlişkilerde Birlikte Olduğunuz Kişiye Değer Verdiğinizi Göstermenin 10 Yolu

Ecivicivokke
26.05.2022 - 23:08
İçeriğin Devamı Aşağıda

Taze aşıklar için özel olarak hazırlandı!🥰

 Birlikte olduğunuz kişiye nasıl değerli hissettirebileceğinizi 10 maddede anlatıyoruz!

1. Hayallerini destekleyin!

Partnerinizin size bahsettiği hayalleri destekleyin ve gerçekleştirmesi için elinizden geleni yapın. Birlikte olduğunuz kişiye her koşulda onu desteklediğinizi hissettirmek ona kendini değerli hissettirecektir.

2. Nelerden hoşlanıp hoşlanmadığını adınız gibi bilin!

Sen seversin diye böyle yaptım ya da sen hoşlanmazsın bunu yapmayalım gibi cümleler karşınızdaki kişiye verdiğiniz değeri yansıtmanın en iyi yollarından bir tanesidir. Karşınızdaki kişi onunla ilgili detaylara hakim olduğunuzu gördüğünde kendini çok daha değerli hissedecek.

3. Günaydın ve iyi geceler demeyi asla atlamayın!

Her ne kadar işiniz olursa olsun, karşınızdaki kişiye günaydın demek ya da uyurken bir iyi geceler mesajı atmak değerli hissettirecektir. Ufak şeyler gibi gözükse de bunu yapmak partnerinizin güne iyi başlamasını veya günü keyifle bitirmesini sağlayabilir.

4. İyi bir dinleyici olun!

İlişkilerde karşılıklı paylaşımda bulunmak çok önemlidir. İyi bir dinleyici olup olaylara çözüm odaklı yaklaşmalı ve her ne olursa olsun sevgilinizin yanında olduğunuzu hissettirmelisiniz.

İçeriğin Devamı Aşağıda

5. Sevginizi dile getirmekten çekinmeyin.

İçinizden her geldiğinde birlikte olduğunuz kişiye sevgi sözcükleri kullanmak ona kendini değerli hissettirecek, sevildiğinden şüphe duymamasını sağlayacak.

6. Ona özel hitap şekilleri bulun.

Direkt adıyla hitap etmek yerine sevgilinize güzel ve ona iyi hissettirecek bir sözcükle hitap etmek kendini farklı ve değerli hissetmesi için yardımcı olabilir.

7. Ortak ilgi alanları bulun!

Birlikte bir hobi edinin, gidebileceğiniz yerleri önceden planlayın ve onunla vakit geçirmek için can attığınızı hissettirin.

8. Ufak hediyeler alın!

Sen seversin diye aldım cümlesi karşınızdaki kişiye her zaman olduğundan daha değerli hissettirebilir. Ufak da olsa bazen böyle jestler yapmak aranızdaki bağı güçlendirecektir. Düşünülmek için özel bir güne ihtiyaç yok!

9. Bencil olmayın.

İlişkideki en önemli şeylerden bir tanesi de iki kişilik düşünmektir. Davranışlarınızın onda nasıl bir etki yaratacağını düşünerek ilerlemek en doğrusudur. Birlikte olduğunuz kişiye değer verdiğinizi göstermenin en güzel yolu, onu üzmemek için göstereceğiniz çabadır.

İçeriğin Devamı Aşağıda

10. Son olarak: Temas!

Birlikte olduğunuz kişiyle temas etmek aranızdaki bağı kuvvetlendirecektir. Sevdiğinizle sık sık temas edin!

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
15
8
4
3
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın