Görüş Bildir

etiket Yatak Odanı Tasarla, Sana Hangi Dönemin İnsanı Olduğunu Söyleyelim!

Haberler
> Test
> Yatak Odanı Tasarla, Sana Hangi Dönemin İnsanı Olduğunu Söyleyelim!

Hoşgeldin! Şimdi senden yatak odanı tasarlamanı istiyoruz, tasarladığın yatak odasına göre estetik zevkin, hangi döneme daha yakın sana söyleyelim..!

1. İlk önce cinsiyetini öğrenelim...

2. Şimdi bir yatak seç...

3. Yatak tamam, şimdi duvar kağıdı seçebilirsin.

4. Beğendiğin bir komidini seç.

5. Şimdi komidinin üzerine koyacağın bir lamba seç.

6. Şimdi bir şifonyer seç.

7. Bir halı seç.

8. Bi' saat seç...

9. Son olarak şimdi müzik lazım...

60'lar çıktı!

60'lar çıktı!

Belki biryantinli saçların ya da fuleli eteğinle, mint yeşili aracın ile Elvis Presley konserine gideceksin ya da çiçeklerle bezenmiş Volkswagen vanınla, Janis Joplin'i dinlemeye, savaşa hayır demeye gideceksin. Sen modern dünyanın hızlı ve duygularını bastıran kaotik ortamında kaybolmuş birisin. Sen özgür ruhunu dışarı yansıtmak, tepki görmemek, insanlar tarafından yargılanmamak istiyorsun! Back to the 60's!!!

70'ler çıktı!

70'ler çıktı!

Pehh, sen özgürlüğün doruk noktasını ulaştığı, gençliğin ve dünyanın değişmeye başladığı, ilk defa geleceğe pozitif baktığı yılların insanısın. Rolling Stones, Pink Floyd dinleyip saykodelik deneyimler yaşamak, Türk discolarında dansözlerle raks etmek sana iyi gelecek yegane şey, fakat üzülme, 70'lerin insanı olup 2000'ler de yaşamak fena bir şey değil, seviliyorsun hani!

80'ler çıktı!

80'ler çıktı!

Michael Jackson çalarken, 'moonwalk' yapmayı denedin değil mi? 'Eni vici vokke' sana çok tanıdık geliyor olmalı. Hatta dün mırıldandığın bir şey de olabilir. Geleceğe dönüş filmi ile hem kahkaha atıp hem de 'yoksa?' diye düşünmüş olabilirsin. Bunları 80'ler de yapmamış olman yüksek ihtimal ama sen tam bir 80 insanısın. Hayat enerjin, pozitif yaklaşımın ve renkli seçimlerinle!

90'lar çıktı!

Televizyonda kırmızı noktanın olduğu, otobüslerde arka tarafta 'satanist' gençlerin oturduğu, rüküş olduğu kadar da renkli 90'ların insanı çıktın! İstiklal caddesinde arkadaşlarınla kol kola yürümek, kulaklık yerine walkman kullanmak, CD yerine kasetlere şarkılar çekmek seni sen yapacak şeyler, günümüz karmaşasında bunaldığın, daraldığın ve umutsuzluğa kapıldığın oluyor, üzme kendini senin ruhun 90'lar kadar ışıl ışıl ve temiz!

2000'ler çıktı!

2000'ler çıktı!

Milenyum çağının insanısın. Sen modern dünyaya değil, modern dünya sana adapte olmuş. Sosyal medyayı, televizyonu neredeyse her şeyi avucunun içi gibi biliyor ve kullanıyorsun. Teknolojinin ve zamanın sana verdiği nimetleri bir insan bu kadar mı iyi kullanır? Gerçekten seni kutluyoruz, geçmişte değil gelecekte yaşıyorsun. Damn...!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
536
236
169
123
62
34
34
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
psyhedelichead

60'lar çiçek çocuklar dönemi evet doğru! Modern dünyanın hızlı ve duygularını bastıran kaotik ortamında kaybolmuşum.. O zaman Janis Joplin söylesin!

Nehir Braderin

70'ler çıktı!

Gizem Yenikler

60'lar çıktı!