Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yaşam Tarzlarımızın Yüzyıl İçinde Uğradığı Değişimi Günlük Eşyalardan Yola Çıkarak Özetleyen 12 Eşsiz Poster

 > 
92PAYLAŞIM

Bu harikulade posterlerin, Federico Babina'nın elinden çıktığını baştan söyleyelim. Barselona'da yaşayan bir illüstratör ve mimar olan Babina, dikkatli okurlarımızın zaten adına aşina oldukları bir isim. Zira daha önce de Babina'ya ait çalışmalara yer vermiştik. Hafızasını kısaca tazelemek isteyenler bu linkten faydalanabilirler. Galerimize geri dönecek olursak, hazırladığı bu fantastik poster serisiyle, sanatçının yine bizi kendine hayran bıraktığını söyleyebiliriz. Zira günlük kullandığımız eşyalardan yola çıkarak, yüzyıl içinde değişen yaşam tarzlarımızı gözler önüne sermek, en hafif tabirle; oldukça sıradışı ve yaratıcı bir fikir. Ne var ki bir o kadar da zorlu... Ancak posterlere baktığımız zaman, Babina'nın böylesine komplike bir temanın içinden, oldukça zarif, sade ve etkileyici bir biçimde çıktığını, rahatlıkla ifade edebiliyoruz. Üzerine kitaplar yazılabilecek bir tema; ki binlercesi yazıldı, "ancak bu kadar sade anlatılabilirdi" dememek elde değil.

Kaynak: http://federicobabina.com/STYLE-LIFE

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
furkan-merakli

Vay amk

Gizli Kullanıcı

Hepsi çok güzeller.

Görüş Bildir