Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yarsuvat: "Gergin Bir Kurul Beklemiyorum"

Anasayfa > Spor

Galatasaray Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat, yarın yapılacak mali genel kurulun gergin geçmesini beklemediğini söyledi.

Duygun Yarsuvat, GSTV'ye yaptığı açıklamada, Galatasaray'a yakışır bir mali genel kurulun geçmesini istediğini vurgulayarak, 'Çok önemli bir toplantı mı değil mi bilmiyorum. Her zamanki toplantılardan bir tanesi. Galatasaray'a yakışır bir toplantı olacak, sonunda da hep beraber evlerimize gideceğiz. Sonunda bir olay çıkmaz. Gergin bir mali genel kurul beklemiyorum, gazetelerde yazılanlara da itibar etmiyorum' ifadelerini kullandı.

Eski Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal ile ayrı ayrı ibra edilmeleri gerektiğini anlatan Yarsuvat, 'Benim 2014 yılında iki aylık bir faaliyetim var. Ünal Aysal'ın 10 aylık faaliyeti var. Ayrı ibra benim görüşüme bağlı bir şey değil. İbra oylaması, genel kurul isterse tek, isterse çift yapılır. Buradan çağrım, herkes genel kurula gelsin, kalabalık olsunlar, Galatasaray'ı sevsinler. Galatasaray'ı sevmek demek sadece gol olunca tribünde haykırmak değil, Galatasaray'ın tüm problemlerine sahip çıkmaktır' değerlendirmesinde bulundu.

Eurosport

Kaynak: http://tr.eurosport.com/futbol/super-...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?