Yaptıkları Seyahatlerde Yaşadıkları En Rezil Anları Anlatırken Hallerine Acayip Üzüleceğiniz 15 Kişi

150PAYLAŞIM

Yurt dışında çanta çaldırma olayı baya sinir bozucu ya 🙄

Kaynak: https://twitter.com/sakingitmeyin/status...

Twitter'da @sakingitmeyin hesabı takipçilerine seyahatlerindeki en rezil oldukları anları sordu 👇

1. Onlar da büyük hayallerle gittikleri seyahatlerinde yaşadıkları acayip rezil anılarını anlatırken düştükleri hallerle bizi biraz halimize şükrettirdi...

twitter.com

2. 

twitter.com

3. 

twitter.com

4. 

twitter.com

5. 

twitter.com

6. 

twitter.com

7. 

twitter.com

8. 

twitter.com

9. 

twitter.com

10. 

twitter.com

11. 

twitter.com

12. 

twitter.com

13. 

twitter.com

14. 

twitter.com

15. 

twitter.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
psudomaki

Japonya ya millerle ucuza gitmiştik. Son günde hortum çıktı hortum. Trafik yüzünden 6 buçuk saatlik taksi yolculuğu yapıp uçağı kaçırdık. Havalimanında 14 bin kişiyle birlikte yerde uyuduk. Tek tesellim taksimetrenin sadece teker dönmesine para yazmasıydı. 7-8 avrupalı erzak dağıtılacağı zaman polise atladılar. Sonra sıra yaparız biz, bakın arkanıza dediler utana utana sıranın en arkasına yollandılar :)) Japonlarda sakin sakiiin erzaklarını aldılar. Hala da şoktayım şu japonların acil durumda bile asaletli durmalarına.

bookworm

Şu etrafı göreceğim diye rezil tatil yapanlara gerçekten anlam veremiyorum. Adam 14 euro vermemek için sokakta sabahlamayı, rezil olmayı göze alıyor. Çıkıpta 'onun da orası zevkli'' demesin kimse, hem gezmeye gideceğim hem tüm günü ölü gibi geçireceğim. 14 euro konaklama ücretini göze alamayacaksanız gitmeyin kardeşim ne işiniz var tatilde.

boyle

Erasmusta yaptığı seyahatlerde benzer anıları olan biri olarak gözümde canlandı kendi yaşadığım rezillikler. Vicdanlı insanların çokluğu Türkiye'yi takdir ettiğim 2 şeyden biriydi zaten Avrupa ile kıyaslayınca, diğeri de mutfağımız. :)

gulnara-abdullayeva

La Serenadaydik 8 saat otobus yolculugundan sonra 4 aradas iste oyanusten donuyoruz haziran amma kis orda. aramizdan kamyon gecer 2 iz 2si erkek. kiz aradas kopeklerden coook orkuyor. bir tane kopek kac kizin uzerine oynamak icin kiz kolunun uzerine dustu kou kirildi tek ona deyil tatil bize de zehir oldu

hankrtpe

Zenginin derdi bir başka oluyor Bizde Eminönü Fatih esenler bagcilar

Görüş Bildir