Yapılan Araştırmada Kedi Sahibi Olmanın BDSM ile İlişkili Olduğu Tespit Edildi!

12PAYLAŞIM

Kedi sahibi bir kadınsanız, çevrenizde ''Kedi kadın'' olarak biliniyorsunuzdur. Bu tanımlama genellikle yalnız yaşayan, bekar biri olduğunuzu ve etrafınızın kedilerle çevrili olduğunu ima eder.

Fakat bu düşüncenin gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı. Bir kediye sahip olmanın BDSM ile ilişkili olduğu bulundu. Detayları Metro'dan sizler için derledik.

Kaynak: https://metro.co.uk/2016/12/20/apparentl...

BDSM, rızaya bağlı olarak fiziksel baskı ve kuvvetli duyusal uyarım uygulandığı ve fantezi güç rolü oynamanın yapıldığı cinsel tercih ve kişisel ilişki türüdür.

''BDSM'', esaret, disiplin, hakimiyet ve teslimiyet kelimelerinin kısaltılmasıdır. Sadizm ve mazoşizm ögelerini bir araya getirir.

Araştırmaya göre, kedi arkadaşlarından toksoplazmoz olarak bilinen bir durumu kapan insanların korku ve tehlike durumlarında cinsel istekleri artar.

Raporlara göre Slovakya ve Çek Cumhuriyeti'nden 36.500 kişi analiz edildi.

Bu kişilerin bir kısmı toksoplazmoz iken bir kısmı ise parazit önleyici ilaç kullanıyordu.

Araştırma, korku ve tehlike durumlarında cinsel istekleri artan kişilerin enfeksiyon belirtilerini taşıyabileceklerini öne sürüyor.

Tabii ki BDSM tutkunu insanların büyük çoğunluğu, doğasında olan cinsel dürtüden gelen hakim olma isteğinden kaynaklanıyor. Yazar Jaroslav Flegr'ın dediği gibi insanlar her zaman korku ile seks arasında bir bağlantı kuracaktır.

Bu çalışma, kedilerin yeraltı seks zindanlarında kırbaçlanan her kişiden sorumlu olduğunu söylemiyor.

Fakat, parazitin beyin ve insan davranışları üzerindeki etkisi nedeniyle toksoplazmozlu olanlar arasında güzel bir ilişki olabileceğini öne sürüyor.

Peki nedir bu toksoplazmoz?

Durum, genellikle kedi dışkılarında bulunan toksoplazma gondii parazitinden gelir. Trainspotting'den Tommy'i hatırlarsanız etrafı kedi dışkılarıyla dolu olduğu için ölmüştü.

Dünya nüfusunun üçte biri parazit ile enfekte olmuş vaziyettedir. Fakat çoğu semptomsuz olduğu için nadiren enfeksiyon belli olur.

Bununla birlikte, baş ağrısı, ateş ve yorgunluk gibi grip benzeri belirtilere neden olabilir. Bazı insanlarda, davranışsal değişiklikler ve şizofreni, bipolar bozukluk gibi zihinsel hastalıklarla bağlantılıdır.

Toksoplazmoz basit bir kan testi ile teşhis edilebilir.

Çalışma raporlarında, toksoplazmanın şiddetin cinsel açıdan çekici gelmesinin yanı sıra erkeklerde mazoşizm ve tecavüz etmeye sebep olduğu yazıyordu.

Anlaşılan o ki kedi sahipleri göründükleri kadar masum değiller!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Obaaaaa

maca_as

Genellikle (her zaman değil) kediler üzerinden bulaşan bir hastalık var ( toksoplazmoz ), bu hastalık beynimizin düşünme ve davranış şekline etki ederek yaşam tarzımı değiştiriyor (her zaman değil, extrem durumlarda) ama sen burada bu galeriyi yaparken de ki; "Yapılan Araştırmada Kedi Sahibi Olmanın BDSM ile İlişkili Olduğu Tespit Edildi!" He canım oldu. Zaten kedi sevdiğimiz için "tecavüzcü" olduk senin gözünde!

monsieurgris

Özellikle 18-32 yaş arası gençler de yaygın olarak devam eden cinsel felsefik ilişki tarzı,kişilerin belli haz dürtülerinin dışında hareket etmesi ve nobran kendini tekrar edenden çok farklılık yaratması amacı güdülen bir felsefe,ayrıca psikolojik olarakta incelersek,32 yaş 7-8 sene cinsel aktiviteler de git dur şeklinde sürekli olmayan bir eğilim gözlenir sonrasında ise özellikle kadınalr da 40 yaş sonrası ve hele ki kadın dul kalmış yahut eşinden artık gerekli cinsel ilgi alakayı göremiyorsa,25-26-27 ve 33 yaşa kadar olan genel de body vücut geliştime sporu ile ilgilenen erkekleri gözlerine kestierek onlar ile cinsel birliktelik yaşama( fuck buddy) olma yoluna gider ve daha sonraki hayatını bunları bir günlük halinde yaşadığı tüm cinsel haz ve tutkuları kitap haline dönüştürerek yorumlar ve beğeniye sunarak geçirir

monsieurgris

Bu tarz cinsel felsefik hikayelerin yazarlarına en yakın örnekler grinin elli tonunun yazarı E. L. James ve kiss of death yazarı seleste delaney gösterilebilir,bu tür kişiler 40-50 yaş buhranı içinde cinsellikte son yıllarını çok daha hızlı yaşamak isteyenlerdir.

l0ki

editör sizin merkez nerdeydi ya? (22 kedim var)

chuck-berry

Son gif fenaymış.Tırmalatmayın muzunuzu kediciklere :D

Görüş Bildir