Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yapacağın Tercihlere Göre Mac İnsanı mı Windows İnsanı mısın?

94PAYLAŞIM

Bakalım hangisi sana göre?

1. Bilgisayardan öncelikli beklentini öğrenerek başlayalım!

Performans
Hız
Yüksek Oyun Grafikleri
Şık Görüntü

2. Senin hakkında fikir sahibi olabilmemiz için favori sosyal medya uygulamanı seç!

3. Bilgisayar oyunlarıyla aran nasıl?

Oynamadan yapamam
Canım sıkıldıkça oynarım
Tetris falan gibi mi?
Zaman kaybı

4. Kendine bir oda seç!

5. Şimdi de bir araba markası seç!

6. Müzik keyfine keyif katacak bu kulaklıklardan hangisini tercih edersin?

7. Şimdi de bu çantalardan birini seç!

8. Son olarak bu şık saatlerden birini seçmeni istiyoruz.

Sen Mac İnsanısın!

Yaptığın tercihlere göre sen sadelikten ve hızdan yanasın! Karmaşık şeylerden pek hoşlanmıyorsun. Bilgisayarınla geçirdiğin zamanı verimli kullanmayı istiyor, vakit kaybetmekten nefret ediyorsun. Biraz farklı olmayı sevdiğini de söylemeden geçmeyelim. Dikkat çekmek değil ama fark edilmek hoşuna gidiyor! :)

Sen Windows İnsanısın!

Yaptığın tercihlere göre sen güç ve performanstan yanasın! Teknolojik gelişmeleri takip etmek ve eşlik etmek hoşuna gidiyor. Yeniliklerden geri kalmak istemiyorsun. Vaktini mümkün olduğunca verimli kullanmayı seviyorsun!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
melisa40

Sen Mac İnsanısın! Sen Mac İnsanısın! Yaptığın tercihlere göre sen sadelikten ve hızdan yanasın! Karmaşık şeylerden pek hoşlanmıyorsun. Bilgisayarınla geçirdiğin zamanı verimli kullanmayı istiyor, vakit kaybetmekten nefret ediyorsun. Biraz farklı olmayı sevdiğini de söylemeden geçmeyelim. Dikkat çekmek değil ama fark edilmek hoşuna gidiyor! :)

kansizvampir

MAC

yelda7

WİNDOSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Gizli Kullanıcı

Sen Mac İnsanısın! Yaptığın tercihlere göre sen sadelikten ve hızdan yanasın! Karmaşık şeylerden pek hoşlanmıyorsun. Bilgisayarınla geçirdiğin zamanı verimli kullanmayı istiyor, vakit kaybetmekten nefret ediyorsun. Biraz farklı olmayı sevdiğini de söylemeden geçmeyelim. Dikkat çekmek değil ama fark edilmek hoşuna gidiyor! :)

nisanurkzl

Bir kere oyun diyoruz mac ne alaka ?

Görüş Bildir