Kendileri Gibi İkizlerle Evlenen ve Aynı Anda Hamile Kalmayı Planlayan Kardeşler

-
Abone ol

Geçtiğimiz yıl tek yumurta ikizi Jeremy ve Josh Salyers ile evlenen yine tek yumurta ikizi Brittany ve Briana hayatlarının tadını çıkarıyorlar. Yıllardır hayallerini kurdukları hayata kavuşan bu çiftlerimizin hikayesini sizler için The Sun'dan derledik.

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/fabulous/849262...

Brittany ve Briana, Jeremy ve Josh ile 4 Ağustos 2018 tarihinde, İkizler Günü Festivali'nde tanışmalarından tam bir yıl sonra dünya evine girdiler.

Dörtlü şu an aynı çatı altında, evliliğin tadını çok da uygun görülmeyen bir şekilde çıkarıyorlar. Yaşadıkları hayata dair duygu ve düşünceleri de hayranlarıyla paylaştılar. 

Briana "Evliliğimizin ilk ayları tamamen eğlence tufanıydı ve hem evliliğe, hem de dördümüz beraber yaşamaya alışıyorduk. Bu dinamiğe alışıyorduk." dedi.

Brittany de "Hepimizin aynı çatı altında yaşamasıyla her seferinde çift randevuya gitmek gibi oluyor." diye ekledi. Ama buluşmalarına bireysel olarak gittikleri konusunda ısrarcı oldu.

Ağustos ayındaki evlilik seremonisinden sonra çiftler beraberce balayına gittiler. Aynı yerde, farklı odalarda kaldılar. Hepsi de profesyonel kariyerleriyle meşguller.

Jeremy "Yaşadığımız durumla ilgili birçok soru geliyor. Genellikle insanlar neler olduğunu anladıklarında çoğunlukla pozitif cevaplar alıyoruz. Bu konu hakkında konuşmayı hiç problem etmiyoruz." diye evlilikleri konusundaki rahatlığını vurguladı.

Briana da kardeşi, eşi ve eşinin kardeşi gibi yaşadıkları hayatın ne kadar tuhaf karşılandığının farkında.

"Tuhaf olduğumuzu, sosyal anlamda da tuhaf karşılandığımızı biliyoruz. En çok karşılaştığımız soru ise eşleri değiştirip değiştirmediğimiz oluyor. Umarım bunu yapmadığımızı insanlara anlatabilmişizdir!"

Dörtlü yeni evlerinde ve yeni hayatlarında kendileri için geleneksel bir şeyler planlamaya bile başladılar. Her yıl İkizler Günü Festivali'ne katılmak da bu planlar arasında... Ayrıca 2019 yılı için de büyük planları var.

"Aile kurmayı umuyoruz, aynı zamanda hamile kalmayı umut ediyoruz. Eğer yapabilirsek bebeğimiz doğmadan önceki son tatilimize de beraber çıkmayı planlıyoruz. Bunu yapabilirsek de balayına gittiğimiz yere gideceğiz yeniden ve ufak bir yeniden kaynaşma gezisi yapacağız."

"Ailemizi büyütmek için aynı anda harekete geçmeyi düşünüyoruz."

"Ben de Josh da hayallerimizdeki ikiz kadınlarla evlenebilmeyi, hayatımızı beraber geçirmeyi istiyorduk. Çok mutluyuz." 

İkizlerin sıra dışı yaşamları ve gelecekteki planlarına dair daha detaylı bir çekim yapılması planlanıyor. Çekim gerçekleşirse, Our Twinsane adlı programda yayınlanacak.

Mutluluğunuz daim olsun!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bbbbb

Doğacak çocuklar kuzen değil kardeş olacak genetik olarak.

kamil-zor

bunu yazmaya gelmiştim

Gizli Kullanıcı

şu ikizlerin aynı şeyleri giyme olayı nedir ya. zorunluluk falan mı var :D zaten benziyorsunuz zorlaştırmayın işi. üzerinizde isim etiketleriyle gezin o zaman :)

bseozyrt

Harbi aynı evde olsalar bide çok sıkıntı olur..

corpse-bride

mıllete bak ya nasıl denk gelmısler:)

umit-yigit1

inşallah aynı evde kalmıyorlardır :)

Görüş Bildir