Görüş Bildir

WhatsApp'ta Kişilerin Online Olma Sürelerini Kayıt Altına Alan Uygulama: WhatAlert

Haberler
> WhatsApp'ta Kişilerin Online Olma Sürelerini Kayıt Altına Alan Uygulama: WhatAlert

WhatsApp için hazırlanmış özel uygulamalardan olan WhatAlert, uygulamada kimin ne zaman online olduğunu gösteriyor, ne kadar süre online olduğunu kayıt altına alıyor.

Hemen herkes WhatsApp kullanıyor ve hemen herkes, eşinin, dostunun WhatsApp'ta ne yaptığını merak ediyor. Bu anlamda daha önce geliştirilen bazı uygulamalar WhatsApp'taki arkadaşlarınızın kaydını tutuyordu. Mesela daha önce geliştirilen WhatsDog isimli uygulama bir hayli ses getirmeyi başarmıştı.

Google Play'den kısa sürede kaldırılan bu uygulamanın ardından şimdi buna benzer bir uygulama daha ortaya çıktı. WhatAlert isimli uygulama, WhatsApp arkadaşlarınızdan birinin çevrimiçi olma zamanlarını kayıt altına alıyor.

WhatAlert ayrıca seçilen kişinin ne kadar süre çevrimiçi kaldığını da kayıt altına alıyor. Hem ücretsiz hem de 'premium' versiyonu bulunan uygulamanın ücretsiz versiyonunda bazı kısıtlamalar bulunuyor.

Android versiyonu bulunan uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

TeknoKulis

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
233
124
54
45
30
18
8
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Böyle sapkınlıklar yapan eşiniz veya sevgiliniz varsa , onu hemen şutlayın. İnsan da biraz güven olur amk. He güvenmiyorsa , o ilişkiden zaten bi bok olmaz.

Takıntılı mısınız evladım sapıttınız iyice

Heisenberg

Çok iyi bir bok yapmışlar gibi videoya neşeli müzik koymuşlar bi de. :D