Görüş Bildir
Haberler
WhatsApp 4 Yeni Özelliğini Duyurdu! Çevrimdışı Mesajlaşma Özelliği İse Herkesi Sevindirdi...

WhatsApp 4 Yeni Özelliğini Duyurdu! Çevrimdışı Mesajlaşma Özelliği İse Herkesi Sevindirdi...

dila bahar
05.11.2021 - 19:13

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni geliştirdiği dört özelliğini kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor. WhatsApp yeni özellikleri arasında en dikkat çekeni ise çevrimdışı mesajlaşma olanağı oldu. Peki milyonların kullandığı mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ın yeni özelikleri neler? İşte o dört özellik…

İçeriğin Devamı Aşağıda

Tüm dünyada kullanılan en önemli mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp, uygulamanın kullanımını kolaylaştırmak ve uygulama içi sorunları daha hızlı çözmek adına yeni özellikler eklemeye devam ediyor.

WhatsAppp’ın Dört Yeni Özelliği

WhatsAppp’ın Dört Yeni Özelliği

WhatsApp Çevrim Dışı Mesajlaşma

Whatsapp’a yeni eklenecek özelliklerle birlikte kullanıcılar artık kullanıcılar artık telefonlarını çevrimiçi tutmak zorunda kalmadan mesaj gönderip, alabilecekler.

Çıkartma Önerisi

Whatsapp konuşmaları sırasında kullanıcılara yazdıkları metine uygun çıkartma önerileri sunulacak. Kişiler konuşmaları sırasında önerilen sticker'ı (çıkartma) seçerek daha hızlı yazışabilecek.

Web Sürüme Uçtan Uca Şifreleme

Uzun süredir mobil cihazlarda kullanılan uçtan uca şifreleme yöntemi masaüstü versiyonda da kullanılmaya başlayacak.

Fotoğraf Düzenleyici

WhatsApp'a gelen özellik ile birlikte uygulamaya masaüstünden girildiğinde fotoğrafın üzerine yazı yapıştırılıp fotoğraf düzenlenebilecek. Bu özellik daha önce mobil versiyonda kullanılırken, ilk kez masaüstü versiyonda kullanıma sunuldu.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın