Görüş Bildir
Haberler
Venezuela Liderine Mango Fırlatan Kadın Evine Kavuştu

Venezuela Liderine Mango Fırlatan Kadın Evine Kavuştu

Ulaş
25.04.2015 - 14:44
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Venezuela'da Cumhurbaşkanı Nicolas Maduro'ya üzerine telefonunu yazdığı bir mango fırlatarak ev sahibi olmak için yardımı isteyen kadın evine kavuştu.

Marleny Olivo isimli kadın Maduro, Aragua eyaletinde otobüs kullanırken üzerinde 'Mümkünse beni ara' yazan meyveyi cumhurbaşkanına fırlatmış, Maduro daha sonra meyveyi bir televizyon programında canlı yayında göstermişti.

Maduro Olivo'nun ev yardımı isteğini kabul ettiğini ve 'Venezuela için Büyük Evler Misyonu' projesi kapsamında bu isteğin gerçekleştirildiğini söyledi.

Olivo Madura'nın kullandığı otobüs yoldan geçerken mümkün olduğu kadar yaklaşmış ve meyveyi Maduro'ya fırlatmıştı.

Meyvenin atılışını gösteren video Venezuela'da viral olurken, Maduro meyveden kaçınmak için eğiliyor ve meyve cumhurbaşkanını kulağının hemen üstünden vuruyor.

Maduro sakince meyveyi alıyor ve kalabalığa gösteriyor.

Cumhurbaşkanı katıldığı televizyon programında kadına seslenerek 'Bir barınma sorunu var, öyle değil mi? Ve Marleny, isteğini hali hazırda onayladım, bir dairen olacak ve daire sana birkaç saat içinde teslim edilecek (...) Yarın ya da en geç yarından sonraki gün daireni sana vereceğiz.'

Maduro mangonun olgun olduğunu ve meyveyi yiyeceğini de sözlerine eklemişti.

Olivo hareketinin arkasında kötü bir niyetinin olmadığını sadece ölmeden önce ev sahibi olma hayalini gerçekleştirmek istediğini söylemişti.

Eski bir otobüs şoförü olan Maduro, zaman zaman direksiyonun arkasına geçerek halkın içinde dolaşmayı seviyor.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam