Görüş Bildir

Ev Sahibi Haberleri

Ev Sahibi ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Ev Sahibi ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Zor Bir Yıl Daha Bizleri Bekliyor! Detaylarıyla Birlikte 2024 Burç Yorumları
2023 yılı sizler içinde benim için de pek parlak ve iç açıcı bir yıl değildi. Bu sebeple bu yılın bitmesinden duyduğum memnuniyeti inanın tahmin edemezsiniz. Lakin ne yazık ki 2024 yıllıda bizler için pek parlak bir yıl olarak görünmüyor. Zira birçok olumsuz gezegen hareketi mevcut ve ne yazık ki ülkemizin içinde bulunduğu bazın sorunlar ise bu gezegen hareketlerinin hayatlarımıza olan etkilerini de bir hayli arttırıyor. Sanırım “doğduğun coğrafya kaderindir sözüne haklılık vermek gerekir. Hazır konu coğrafya ve ülkemize gelmişken önümüzdeki yazımında ülkemizin ve içinde bulunduğu coğrafyanın 2024 yılı analizi olacağını belirtmekte fayda var.Diğer bir konu ise sizlere 2024 yılının ilk hediyesini vermek istiyorum ve bu sebeple yılbaşı gecesi Instagram profilimde doğum haritası analizi çekilişi yapacağım. Çekilişe katılmak isteyenler beni Instagram’da takip edebilirler.Gelelim 2024 yılındaki gezegen hareketlerinin hangileri olduğuna, hazır yeri gelmişken de belirteyim bu yazımda yer alan her gezegen hareketinin hayatlarınıza olan etkileri tarafımca köşemde paylaşılacaktır.
Dünyanın En Garip ve Ünlü Mimarisine Sahip Airbnb Evleri
2008 yılında  kalacak bir yer arayan üç seyahatsevere ev sahipliği yapmasıyla başlayan Airbnb bugün ise milyonlarca ev sahibini ve arayanı bir araya getiren bir uygulama haline geldi. Bir başkasının odasında ya da evin tamamında kalabileceğiniz bir sistem ülkemizdeki uygulama tam anlamıyla oturmuş sayılmaz. Okul otobüsünden kaleye kadar konaklayabileceğiniz  en garip ve ilginç Airbnb evlerini gelin birlikte keşfedelim.