Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Türkiye'nin İlk Bilim Kurgu Dizisi Geliyor: Zamanda Yolculuğu Konu Alan "Geçit"

12bPAYLAŞIM

Nur topu gibi güzel bir dizimiz olacak gibi... 😍

Önümüzdeki aylarda, üzerine fazlaca konuşulması muhtemel Türkiye'nin ilk bilim kurgu dizisi "Geçit" geliyor.

Tanıtım bölümünden gelen ilk görüntüler ve konusunun duyurulması sonrasında "Geçit" dizisi, birçok insanın şimdiden ilgi ve merakını üst seviyeye çıkarmış durumda.

"Geçit" dizisi, bilim kurgu / fantastik türünde dizi ve sinema filmleri üretmek amacıyla yola çıkmış sektörün yeni şirketi Boom Yapım'ın ilk projesi.

Dizide işlenen konu ise hemen hemen her birimizin zevkle ve merakla izlediği, en çok sevdiğimiz konulardan olan zamanda yolculuk. 😍

Dizinin ilk bölümünden yayınlanan görüntülerde buzlarla kaplanmış post-apokaliptik bir gelecekte İstanbul'u tasvir eden sahneler görülüyor.

Konusuna gelecek olursak:

Geçit dizisi; ikiz kardeşini bulmak için 2017'den 100 yıl ileriye, Tarkinalar adlı gizli bir örgütün yönettiği 2117'nin İstanbul'una giden bir gencin hikayesine odaklanıyor.

Dizinin oyuncu kadrosu ve yayın tarihi hala duyurulmadı. Keza şu anlık herhangi bir Türk kanalıyla anlaşması da yok.

O yüzden bu dizi de son dönemin yükselen trendi olan internet dizilerinden biri olabilir.

Son yıllardaki dizi girişimlerinin içinde yıldız gibi parlayan kaliteli yapımlar sayesinde Türk dizi sektörü dünya çapında epey ilgi görmeye başladı.

Bakalım "Geçit" dizisi yayınlandığı gün itibariyle bizim için, Türk dizi sektörünün kaliteli yapımları arasında yer alacak mı merakla bekliyoruz. 😌

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
erkan-yesilkan

Hani nerede bu dizi? İptal mi oldu?

eren-yerlikaya

stargate arak adı ve gorseller bıle neyse

serhad-akgun

KUSURA BAKMAYINDA TURKIYEDE ÇEKİLECEK IKI FILM SEKTORU VAR 1. KOMEDİ GERÇİ ŞUANKİ KOMEDİLERİN %95 İ KÜFÜR ÜZERE 2. SEVİŞME VE AŞK HER DİZİNİN İÇİNDE +18 SAHNE VE TECAVUZ KAÇINILMAZ KONU VE BOŞUNA UMUTLANMAYALIM TURKIYEDE BI 30 YIL DAHA ILERI GIDELECEK BILIM KURGU YADA FANTASTIK FILM BEKLEMEYELIM .

serhad-akgun

KUSURA BAKMAYINDA TURKIYEDE ÇEKİLECEK IKI FILM SEKTORU VAR 1. KOMEDİ GERÇİ ŞUANKİ KOMEDİLERİN %95 İ KÜFÜR PİSLİK İGRENÇLİK ÜZERE 2. SEVİŞME VE AŞK HER DİZİNİN İÇİNDE +18 SAHNE VE TECAVUZ KAÇINILMAZ KONU VE BOŞUNA UMUTLANMAYALIM TURKIYEDE BI 30 YIL DAHA ILERI GIDELECEK BILIM KURGU YADA FANTASTIK FILM BEKLEMEYELIM .

serhad-akgun

KUSURA BAKMAYINDA TURKIYEDE ÇEKİLECEK IKI FILM SEKTORU VAR 1. KOMEDİ GERÇİ ŞUANKİ KOMEDİLERİN %95 İ KÜFÜR PİSLİK İGRENÇLİK ÜZERE 2. SEVİŞME VE AŞK HER DİZİNİN İÇİNDE EROTİK SAHNE VE TECAVUZ KAÇINILMAZ KONU VE BOŞUNA UMUTLANMAYALIM TURKIYEDE BI 30 YIL DAHA ILERI GIDELECEK BILIM KURGU YADA FANTASTIK FILM BEKLEMEYELIM .

Görüş Bildir