Görüş Bildir

Türkiye'nin En İyi Modeli Seçilen Tuğçe Güder'in Acıklı Hikayesi! Tuğçe Güder Kimdir?

Anasayfa > Güncel

2005 Yılında Türkiye'nin en iyi mankeni seçilen Tuğçe Güder gerçek ailesini arıyor. Modellik kariyerinin yanında oyunculukta yapan Güder, 1984 yılında yeni doğmuş bir bebekken Samatya'da Kadem-i Şerif Tekkesi'nin mezarlığına bırakılmış. Acıklı bir hayat hikayesi olan Tuğçe Güder şuan onu bırakan ailesini arıyor. Peki Tuğçe Güder kimdir? Hayat hikayesi nasıl? Detayları haberimizde sizler için derledik...

Gerçek Ailesini Arıyor

Gerçek Ailesini Arıyor

2005 yılında Türkiye'nin en iyi mankeni seçilen siyahi model ve oyuncu Tuğçe Güder'in acıklı bir hayat öyküsü var. Güder, 1984 yılında yeni doğmuş bir bebekken Samatya'daki Kadem-i Şerif Tekkesi'nin mezarlığına bırakılmış. İlyas-Aliye Güler çiftinin kendisini sahiplendiğini belirten Güder yaşadığı olayla ilgili şu sözleri söyledi; “Yıllardır gerçek ailemi arıyorum, arafta gibiyim. Sudanlı, Etiyopyalı olabilirim ama kendimi ciddi derecede Türk gibi hissediyorum.' 

Ayrıca ailesiyle ilgili cümlelerine ekleme yaparak; 'Aliye-İlyas Güder, muhterem insanlar. Gerçekten dünyada gördüğüm en iyi, en değerli, Cennet'te yerlerinin olacağını umut ettiğim bu iki insan, beni evlat edinmiş. Çok resmim var ama ilk doğduğum günlere ait resmim yok. Doğduktan sonra ilk 15 gün tedavi sürecim olmuş mezarlığa bırakıldığım için… Sonrasında beni Darülaceze'ye götürmüşler ve annem ile babam Aliye- İlyas Güder, gelip beni 14 günlükken almışlar.' dedi.

Tuğçe Güder Kimdir?

Tuğçe Güder Kimdir?

Tuğçe Güder, Türk eski mankendir. 2005 yılında yıllık olarak düzenlenen uluslararası bir yarışmada Türkiye'nin en iyi mankeni olarak seçilmiş ve Türkiye'yi Dünyanın En İyi Mankeni (Best Model of Turkey) yarışmasında temsil etmiştir.

Tuğçe, Sudanlı bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi ve bebekken biyolojik ailesi tarafından terk edildi. Ardından Türk bir anne-baba tarafından evlat edinildi. Boğaziçi Üniversitesi'nde okurken güzellik yarışmasına katılarak yarışmayı kazandı.

2004 yılında Cem Yılmaz'ın komedi filmi G.O.R.A.'da kısa bir rol aldı.

2008 yılında restoran sahibi Uğur Karas ile evlendi. Birçok hayır işi ile; ihmal edilen çocuklara yardım etme konusunda farkındalık yaratmaya çalışmaktadır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?