Türkiye'nin En Güvenilir Gazetecisini Seçiyoruz!

7bPAYLAŞIM

Sedat Peker videoları ile bazı gazeteciler hakkında çeşitli iddialar ortaya atıldı. Yıllardır medyaya baskılar devam ederken bu iddialarla birlikte gazetecilerin güvenilirliği sorgulanmaya başladı. Bazı gazetecilere güvenimiz tam. Bazılarına güvenimiz sarsıldı. Bazılarına ise hiç güvenmiyorduk. Bu ankette farklı gazetelerden ve görüşlerden gazetecileri seçtik. Size göre bu gazeteci ve köşe yazarlarından hangisi en güvenilir?

En güvendiğiniz gazeteci hangisi?

Hulki Cevizoğlu
Nedim Şener
Yıldıray Oğur
Cüneyt Özdemir
Timur Soykan
Hasan Cemal
Murat Yetkin
Deniz Zeyrek
Mirgün Cabas
Ayşe Arman
Barış Pehlivan
Fikret Bila
Nevşin Mengü
Ahmet Hakan
Rasim Ozan Kütahyalı
Ruşen Çakır
Cem Küçük
Barış Terkoğlu
Barış Yarkadaş
Murat Ağırel
Fatih Altaylı
Uğur Dündar
Yılmaz Özdil
Ahmet Şık
Soner Yalçın
Hande Fırat
Ertuğrul Özkök
İsmail Saymaz
Nihal Bengisu Karaca
Çiğdem Toker
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
pepe-le-pew

HİÇ BİRİ

julideleman

Kenetlenmenin en çok gerektiği şu kritik dönemde listenin başında yer almış iki güvenilir (üstelik iyi dost) gazeteci birbirine girmişse o ülkeye yapılan herşey mübahtır.!

sezengul

Rasim denilen karektersizi gazeteci olarak nasıl değerlendirmeye aldınız? Uğur Dündar 1 numaradır kesinlikle. Emin Çölaşan gibi vatansever bir gazeteciyi bu listeye almamakla gayri ciddi bir iş yaptığınızı kabul etmiş oluyorsunuz.

adamolunlan

Gerçekçi değil. sedat peker yok.🤔🖐🏻😄

mesud-alkan

Uğur Dündar'ın bu kadar oy almış olması bu ülkenin muhalifinden de bi cacık olmayacağını gösteriyor. Ne yapıp yapmadığını biliyoruz, ta böcek kovaladığı günlerden. Demek ki adam yerine konmak sivri uçlarda dolanıp adaleti kendi tarafının işine gelen şey olarak göstermekten geçiyormuş. ne ülke ama yandaşı ayrı muhalifi ayrı kazma. böyle başa böyle tarak. adil bi ankette olması gereken İsmail Saymaz, Sabahattin Önkibar, Ruşen Çakır, Nevşin Mengü gibi isimler. Uğur Dündar.. bravo ülkem. bu iktidarı bi dönem daha hakettiniz.

Görüş Bildir