Türkiye'de Burçların En Tutkulu, En Çapkını ve En Şeytan Tüylü Olanı Açıklandı!

784PAYLAŞIM

Türkiye’de 3.7 milyondan fazla kullanıcısı bulunan mobil tanışma uygulaması happn, burçların “en”lerini belirledi. Mobil tanışma uygulaması happn, uygulama üzerinde 2018 yılında gönderilen "Merhaba”, “Beğeni” ve “Crush" verilerini analiz etti. Analiz sonucunda, mobil tanışma ve flörtte burçların öne çıkan özelliklerini açıkladı.

Bakalım burçların enleri sıralamasında kimler nerede yer alıyor?

En tutkulu burç: Boğa

İlişkilerde karşısındaki insana hissettiği duyguyu sözlerle çok iyi ifade eden, bunu gözleriyle bile aktarabilen boğa burcu insanı Türkiye'nin en tutkulu burcu olarak seçildi.

En şeytan tüylüsü: Yengeç

Karşı taraftı en fazla etkileyen ve geri dönüş alan burç kesinlikle yengeç burcu. Öyle bir albenisi var ki, karşısındaki insanı nasıl etkileyeceğini çok iyi biliyor. Resmen şeytan tüyü var.

En girişken burç: Boğa

İlişkilerde hiç çekinmeden kendini gösteren taraf kesinlikle boğa burcu insanı. Nerede nasıl davranacağını, nasıl konuşacağını çok iyi biliyor. Bu yüzden en girişken burç olarak boğa burcu seçildi.

En utangaç burç: Yay

İlişkilerde konuşmaya veya flörtü başlatmaya çekinen burç kesinlikle yay burcu insanı. Utangaç tavrından dolayı hep geride durmayı ve karşı taraftan bir adım bekleyen yay burcu insanı bundan dolayı en utangaç burç olarak seçildi.

En şanslı burç: Başak

İlişkilerde karşı tarafın her zaman beğenisini alan, hep ondan bir adım gören başak burcu inanı ise en şanslı burç olarak seçildi.

Ve son olarak, en çapkın burç: Oğlak

Karşısındaki insanı çok çabuk etkileyebilen, çeşitli oyunlarla cazibesine cazibe katan ve peşini bırakmayan burç ise oğlak burcu. Kendinin farkında olması ve karşısındaki insanı kendisine çekmesini çok iyi biliyor. Bu çekim gücü sayesinde en çapkın burç oğlak burcu seçildi...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yuzmebetul

Peki ya Yılın EN IKIYÜZLÜ, ÇIKARCI, IĞRENÇ, BOŞ burcu? Karşınızda ASLAN 👏

mischaeurus

Kimse ikizleri sormamış kimse ikizleri savunmamış kimse ikizleri anmamış ikizler hiçbir zaman bu dünyada var olmamış gibi yaşamaya devam djjd

siora

Akrep neredeee? Sevgilim akrep ben de yengeç olarak; bizden tutkulusu mezarda askdjxksalxd

hknbyrm

Astrolojiye inanan mı var ya?

belladonna

bu içeriğe göre boğa burcunda doğarak hayatımdaki tüm şansımı seneler önce bitirmişim..

Görüş Bildir