Tüp Mide Ameliyatından Sonra 69 Kiloya Düşen Ümit Erdim'in, Takipçisinin Ayarsız Sorusuna Verdiği Duyarlı Yanıt

546PAYLAŞIM

Ama bu da söylenmez yani!

Ümit Erdim, 1997 yılında 'Böyle mi Olacaktı?' dizisiyle televizyon dünyasına adım attıktan sonra Hayat Bilgisi'yle yıldızını parlattı ve hafızalara 'Var mısın Arif' karakteriyle kazındı.

33 yaşındaki oyuncu kariyerinin başındayken kilolu haliyle dikkat çekiyordu ancak spor yaparak ve sağlıklı beslenerek verdiği kilolarla herkese örnek oldu. İstanbul'da bir lokanta işleten ünlü oyuncu çeşitli yarışmalara katıldı ve jüri üyeliği görevini üstlendi.

2015 yılında Seda Çınar'la tanıştı, doludizgin bir aşka yelken açtı ve çift dillere destan bir düğünle 2017 yılında dünyaevine girdi.

Sosyal medya üzerinden "Ben olsam benimle evlenirdim" mesajını attığı sevgilisinden "Ben olsam 'Evet' derdim" yanıtını almıştı.

Geçtiğimiz Mayıs ayında da tatlı haberi aldık, biricik kızları Ses dünyaya geldi.

Maşallah! 🧿😍

Ses'in gelişi ne kadar etkili oldu bilmiyoruz ama Ümit Erdim her daim dalga geçtiği kilolarını verme kararı aldı ve tüp mide ameliyatı oldu.

Kolay değil sonuçta hem kilolarla yaşamak hem de sağlık sorunlarıyla başa çıkmak...

142 kilodan 69 kiloya düşen ve tam 73 kiloyu vücudundan atmayı başaran Ümit Erdim kilosundan ve görüntüsünden gayet memnun...

Belli ki sağlığı yerinde ama kimsenin de ağzı torba değil ki büzelim. Özellikle sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi oldu kendisi ve sağlıksız göründüğüne dair yorumlar yapıldı.

Takipçilerinin kendisine soru sormasını isteyen Ümit Erdim, 'hastalıklı' göründüğünü söyleyen kişiye verdiği cevapla ne kadar duyarlı olduğunu gösterdi.

"Ya hastalıklıysam? Şu anda nasıl bir kalp kırıklığı ve üzüntüye sebep olduğunu hayal edebilir misin?" diyen Ümit Erdim, hastalık konusunda bu kadar kolay konuşulmasına içerlediğini belli etti.

Ümit Erdim mutlu, ailesi huzurlu, doktoru da her şeyin yolunda olduğunu söylüyor. Bize de bol mutluluk dilemek düşüyor elbette! ❤️

View this post on Instagram

#tbt 🤩

A post shared by Ümit Erdim (@umit.erdim) on

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hipergrafi

Gerçekten sağlıksız görünüyor, halimden memnunum diyormu bilmiyorum ama bence oda farkında fazla zayıfladığının ve çözüm bulmaya da çalışıyordur. Bu şekilde fazla sayıda uyarı mesajı alıyor ve bire bir uyaran yakınları oluyordur. İyiden iyiye siniri ve morali bozulmaya başlamıştır eminim. İnsanların kendini bilmezliği enteresan karşındaki kişi bebek değil neticede, senin gördüğünü o da görüyor ve fark ediyor.

canbaz67

Bambaşka biri olmuş, kendi seçimi, saygılar.

vanilla-planifolia

yanlış anlaşılmak istemem ama o son fotoda çok zayıflamamış mı :(

coldhearted

Boşuna yormuş ağzını ve parmaklarını. Karşısında ki neandertal yazmış olduğu şeyin manasını nasılsa anlamayacak ve kalbinde ki pisliği bir başkasına kusacak. Zaman kaybetmiş sadece.

derin-a-clk

Sosyal medyanın bu yönü beni de üzüyor, insanlar o kadar laubali olabiliyor ve o kadar düşünmeden yazabiliyor ki bu çok rahatsız edici.

Görüş Bildir