Görüş Bildir

Tüm Zamanların Rekorunu Kırdı: Chiliz (CHZ) Coin Nedir? Kripto Para CHZ Coin Kaç TL/Dolar?

Haberler
> Tüm Zamanların Rekorunu Kırdı: Chiliz (CHZ) Coin Nedir? Kripto Para CHZ Coin Kaç TL/Dolar?

Piyasada 2 buçuk milyar dolarlık bir hacme sahip olan Chiliz coin, spor kulüpleri ile yaptıkları ortaklık anlaşmaları ile adından çokca söz ettiriyor. Son 24 saate 0,023 dolar seviyesinden 0,1725 dolara kadar çıkan Chiliz (CHZ) coin tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Peki, Chiliz (CHZ) Coin Nedir? Kripto para CHZ Coin hakkında merak edilen tüm detaylar haberimizde...

Chiliz (CHZ), Türkiye'de Galatasaray'ın yanı sıra Juventus ve Barcelona ile yaptığı anlaşmalar ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Kendi borsasına da sahip olan Chiliz, kripto para borsalarında CHZ kodu ile işlem görüyor.

Chiliz Coin Nedir?

Chiliz Coin Nedir?

Alexandre Dreyfus ve arkadaşları tarafından 14 Şubat 2018’de piyasaya sürülen Chiliz (CHZ) coin, spor ve e-spor dünyasında yaygınlaşan bir kripto para birimidir. CHZ, Socios.com platformunun hizmet token’ı olarak kullanılmaktadır.

Ethereum ağı üzerinde oluşturulan ve bir ERC-20 token’ı olan Chiliz (CHZ), spor ve eğlence kuruluşlarına, izleyicileriyle etkileşim kurmalarına ve onlardan para kazanmalarına yardımcı olmak için blockchain tabanlı araçlar sunar.

Socios ve Chiliz ekibi birçok önde gelen spor kulübü ile ortaklıklar imzalayıp, taraftarların Chiliz Coin kullanımı sayesinde takımlarının aldıkları kararlarda söz sahibi olabilmesini hedefliyor.

Önemli ortaklar arasında FC Barcelona, ​​Paris Saint Germain ve Juventus FC gibi büyük futbol kulüpleri yer alıyor ve bunların hepsi taraftar tokenlarını yayınladı. Bu belirteçler Chiliz Borsasında takas edilebilir.

Uygulama içi deneyim, kuruluşların çevrimdışı hayran kitlelerini ürünler, hediyeler ve Chiliz ekosistemindeki özel deneyimlerle etkinleştirmelerine de olanak tanır.

CHZ belirteçleri hem de çalışan Binance Zinciri ve Ethereum blockchain.

CHZ Coin Kaç TL/Dolar?

CHZ Coin Kaç TL/Dolar?

Socios’un kripto para birimi Chiliz (CHZ), yeni haftada hızla yükselerek tüm zamanların rekorunu tazelemeyi başardı.

Son 24 saat içerisinde %102, son bir haftada %370 yükselen CHZ, 9 Mart itibariyle tüm zamanların en yüksek seviyesinde.

CoinmarketCap verilerine göre 1 CHZ: 0,27 dolar / 2.1 TL’dir.

CHZ coin son 24 saate en düşük 0.13 dolar en yüksek ise 0.29 dolar seviyesini gördü

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?