Görüş Bildir
Haberler
Tercih Ettiğin Spora Göre Ne Kadar Manyaksın?

etiket Tercih Ettiğin Spora Göre Ne Kadar Manyaksın?

Bakalım yaptığın tercihlere ne tür bir manyaksın?

Çöz ve öğren!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. NBA mı Avrupa basketbolu mu?

2. Rugby mi Amerikan futbolu mu?

3. Tenis mi masa tenisi mi?

4. Cricket mı Beyzbol mu?

5. Buz Hokeyi mi Körling mi?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Wimbledon finali mi Şampiyonlar Ligi finali mi?

7. Bilardo mu Bowling mi?

8. Boks mu Karate mi?

9. Sörf mu Su Kayağı mı?

10. Jimnastik mi Atletizm mi?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Düz manyaksın!

Düz manyaksın!

Senin için ayrı kategori açmaya gerek yok. Sen gerçekten sadece manyaksın! Allah yakınlarına sabır versin. Hasta zevklerin, tuhaf ilgi alanların ve garip tepkilerinle zaten etrafındakileri şüphelendiriyorsun. İnşallah ehliyetin yoktur ve trafiğe çıkmıyorsundur. Özünde iyi bir insan olman, manyak derecede farklı bir insan olmanı değiştirmiyor. Masandan kalemini alsa biri, yaygara çıkarıyorsun, biri kedine pıss dese içinden canavar çıkıyor. Bazen tepkilerine pişman oluyorsun ama acaba gizli şeker mi var sende? Bir doktora mı görünsen ne yapsan? Çevrene yazık, sana bir şey olmaz.

11. Manyakların şahısın!

11. Manyakların şahısın!

Senin kadar ölümüne seven, senin gibi sonuna kadar sadık bir insan olamaz. İnsan biraz esnek olur. Fakat bu sende yok. Sen ya hep, ya hiççisin. İnandığın yoldan asla dönmezsin. Sonuna kadar gidersin. Tutkularınla yaşıyorsun. Her şeyi çok derin hissediyorsun. Bu da seni fazlasıyla manyak yapıyor. Bazen hislerin ağır geldiğinde ortalığı yakıp yıkıyorsun. Çevrendekiler bu anlamda seni kestiremiyor. Kimse senin değerlerine en ufak bir eleştiride bulunamaz. Hemen ortalığı dağıtıyorsun. Duygusallığın manyaklığa dönüştüğü ender insanlardansın. Sevgin de nefretin de çok zor be!

Manyağın önde gidenisin!

Manyağın önde gidenisin!

Tam bir manyaksın! Etrafındaki insanlara hiç tahammülün yok. Evine misafirliğe gelenlerin bile kendilerini balkondan atmasını istiyorsun. Survivor adasına gitsen ilk işin kendi takımından ayrılıp ayrı bir kulübeye yerleşmek olur. Sağa sola laf sokup duruyorsun. İki dakika rahat versin insanlar sana. Yakında kalabalık bir sokağa çıkıp 'hepinizin tiksiniyorum!' diye bağıracaksın. Alıp başını tek başına yolculuk yapmak manyaklığına iyi gelen tek şey. İnşallah kendini kontrol altında tutabilirsin. Sana yapılanı asla unutmuyorsun. Bedelini ödettirene kadar geceleri uyku haram sana. Bu uğurda ince ince planlar yapıyorsun. Sana haksızlık edenler eninde sonunda bunun bedelini öder. Etrafında kendilerine yapılanı unutan sevdiklerine de sinirleniyorsun. Onların bile intikamını almak istiyorsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
413
235
82
79
50
32
17
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?