Görüş Bildir
Haberler
Tercih Ettiğin Kıyafetlere Göre Hangi Ünlü Ruh İkizin?

etiket Tercih Ettiğin Kıyafetlere Göre Hangi Ünlü Ruh İkizin?

Kombinini hazırla hangi ünlü ruh ikizin söyleyelim!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Hadi başlayalım. Şimdi üst giyim olarak bunlardan birini seçer misin?

4. Eee seçtiğin üst giyime göre de alt kısmı seç bakalım.

5. Şimdi de gelelim ayakkabılara. Seç bakalım.

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Eee aksesuarsız olmaz. Aksesuarını da seç.

7. Şimdi de bu kombini tamamlayacak olan bir mont seç bakalım.

8. Son olarak bu kombine yakışacak atkıyı seç bakalım.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Kıvanç Tatlıtuğ!

Kıvanç Tatlıtuğ!

Verdiğin cevaplara göre senin ruh ikizin Kıvanç Tatlıtuğ! Sen var ya sen... Az değilsin ha! Çevrende çok sevilen bir insansın. Bunu fiziksel görüntüne yoranlar olabilir ama pek öyle değil. Senin  doğuştan gelen bir etkileyiciliğin var. Girdiğin ortamlarda hemen gözler senin üzerine çevriliyor. Karizma denilen kelimenin sözlük karşılığı gibisin. Allah çarşına pazar versin :)

Cem Yılmaz!

Cem Yılmaz!

Verdiğin cevaplara göre senin ruh ikizin Cem Yılmaz! Senin gibi kıvrak zekalı birinin de ruh ikizi ondan başkası olamazdı! Mizahı sıradan olmayan klişelerden uzak, herhangi bir espri yapıldığında ''Bunlar şimdi neden gülüyor?'' demeyen birisin. Leb demeden leblebiyi anlayan birisi olduğun için lafı uzatan insanları pek sevmiyorsun. Gülmek güldürmek senin işin. Eh yani bu durumda senin ruh ikizin asık suratlı vasat zekalı biri değil elbette Cem Yılmaz olacaktı :)

Çağlar Ertuğrul!

Çağlar Ertuğrul!

Verdiğin cevaplara göre senin ruh ikizin Çağlar Ertuğrul! Sen eğlenmeyi ve gezmeyi seven bir insansın. Hafta sonlarını iple çekiyorsun. Hani derler ya keyif pezevengi! Heh işte sen osun! Keyif insanısın. O an bir şeyden keyif alıyorsan kimse önünde duramaz. Artık doğaçlama ne gelişirse :) Bazen o kadar hızlı yaşıyorsun ki mumu nerede söndürdüğün belli olmuyor :) Senin tempona yetişse yetişse Murat Dalkılıç yetişir. Birlikte ''o gece barda gönlüm hovarda'' der durursunuz :)

Acun Ilıcalı!

Acun Ilıcalı!

Verdiğin cevaplara göre senin ruh ikizin Acun Ilıcalı! Sen neşeli birisin ve dışa dönüksün. Öyle eve kapanıp yalnız kalmak pek sana göre değil. Arkadaş canlısısın. Ortamların insanısın. Ayrıca sende pek bir ofise tıkalı kalıp bir ömür geçirecek sabır yok. Kesinlikle yetenek ve becerilerinle kendi işini yapacak bir insansın. Girişimcilik yanın biraz zayıf olabilir ama onu aşabilirsen senden birkaç Acun çıkar :)

Serenay Sarıkaya!

Serenay Sarıkaya!

Verdiğin cevaplar göre senin ruh ikizin Serenay Sarıkaya! Sen ortamların aranan insanısın. Her türlü ortamda muhabbet denince akla sen geliyorsun. Klişeden uzak, her türlü konuda yeterince birikim sahibi, fevkaladenin fevkinde bir insansın :) Karşındaki kişinin kafasını kendi işinle kendi ailenle ilgili olan biteni anlatarak şişirmezsin. :)

Nesrin Cavadzade!

Nesrin Cavadzade!

Verdiğin cevaplara göre senin ruh ikizin Nesrin Cavadzade! Sen özgür ruhlu bir insansın. Kalıplara giremiyorsun. Sana kolay kolay kimse herhangi bir fikri düşünceyi dikte edemiyor. Dediğim dedik çaldığım düdük insanısın :) Ayrıca sessiz sakin görüntünün arkasında savaşçı bir insan var. İnsanları seni kolay lokma sanıyor ama pek öyle değilsin. Savaşçı ruhun içinden çıkamayacağın mücadele yok :)

Simge!

Simge!

Verdiğin cevaplara göre senin ruh ikizin Simge! Sen dünyanın en rahat insanlarından birisin. Kimseden çekinmiyorsun. Aman şu ne der, aman bu ne der, hiç umrunda değil. Kafan hep yüksek, kafan hep patlak. Ama başkalarına göre çatlak. Kim ne derse desin umrunda değil. İnsanları çoğu sıradan monoton yaşarken seni hayatın renkli, zigzaglı ve eğlenceli. Aynen böyle devam :)

Demet Akalın!

Demet Akalın!

Verdiğin cevaplara göre senin ruh ikizin Demet Akalın! Atara atar gidere gider insanısın. Her şeyden evvel sen mert bir insansın. Doğru nerede sen oradasın. Sana yalan söyleyen kişi 3. Dünya Savaşı'nı da göze almıştır. Kandırılmaya tahammülün yok. Diline düşmeye görsün.  İnsanı seni aldattığına yalan söylediğine pişman edersin :) İçinde ne varsa dışında da o var. Kafanda sinsi planlar çevirmiyorsun. ''Yalancı zaten iyi yalan söyler, canım da der kanım da der,'' ama sen demezsin, dedirtmezsin :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
981
394
371
197
83
72
70
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın

Nesrin Cavdzade çıktı yeminle bende onu düşünmüştüm hehe. Bide o sondaki atkılar hiç bişeyle olmaz ya onlar ne

ruvsn1

serenay ssrikaya