Teknik Olarak 27 Dakika Boyunca Ölü Olan Kadın, Cenneti Gördüğünü İddia Ediyor!

36PAYLAŞIM

ABD'de bir kadın, ailesine, yeniden hayata dönmeden evvel 27 dakikalığına öldüğü süreçte cenneti gördüğünü söyleyen tüyler ürpertici bir not yazdı. Detayları sizler için Lad Bible'dan derledik.

Kaynak: http://www.ladbible.com/news/news-woman-...

Phoenix, Arizona'dan Tina Hines, 2018 Şubat ayında eşi Brian yürüyüşe çıkmaya hazırlanıyorken kalp krizi geçirdi.

Bir anda yere yığılan kadına, eşi Brian kalp masajı yapmaya başladı. Bu sırada Tina, ilk yardım ekibi gelmeden önce iki kere hayata döndü. 

AZfamily.com'da belirtilene göre, Tina hastaneye giderken tıbbi ekibin müdahalesiyle 6 kez hayat döndürüldü. Toplamda 27 dakika boyunca ölüydü ama.

Hastanede boğazına kanül ile oksijen verildi ama mucizevi bir şekilde kendindeydi. Bu sırada eşinden bir kalem ve kağıt istedi ve ailesine tüyler ürpertici bir mesaj yazdı.

Zar zor okunan el yazısında "Gerçek" yazıyordu.Neyi kastettiğini sorduklarında ise, yukarıyı işaret etti. 

"Çok gerçekti, renkler çok canlıydı."

Hz. İsa olduğunu düşündüğü bir imge gördüğünü söyledi. Tina'nın yaşadığı bu deneyim aslında o kadar da nadir görülmüyor. Birçok insan teknik olarak ölü olduğu bu dönemi hatırlamasa da, yapılan çalışmalara göre teknik olarak ölümü yaşayan insanların %10-20'si bu tarz sanrılar yaşıyorlar. Her ne kadar gizemli bir durum gibi görünse de, bilim insanları neden bunun olduğuna dair araştırmalar yapıyorlar.

Michigan Üniversitesi araştırmacıları 2013 yılında bu konuda fareler üzerinde çalışmalar yapmışlardı.

BBC'den alınan verilere göre beyindeki aktivitelerdeki artış, uyanık olduğumuz bilinçli hallerimize göre ölüm anından hemen önce daha yüksek oluyor. 

Çalışmayı yapan Dr. Jimo Borjigin "Birçok insan beynin klinik ölümden sonra aktif olmadığını veya yetersiz derecede aktif olduğunu düşünür. Ama biz bunun doğru olmadığını gösteriyoruz. Aslında ölüm anında beyniniz, uyanık olduğunuz zamana göre daha aktiftir."

Ölmek üzereyken gözlemlenen 9 farede, kalpleri durduktan sonraki 30 saniyelik süreçte beyin dalgalarında yüksek sıklıkta keskin bir artış görüldü. Araştırma hakkında yorumlarda bulunan Birmingham Üniversitesi'nden Dr. Jason Braitwaite bu enerji artışının ilginç renkler ve görüntüler görmeye, farklı duygular hissetmeye neden olduğunu belirtti.

Tina ve ailesi bu mesajın yeterince açık olduğuna inanıyor. Ayrıca yeğeni, Tina'nın yazdığı notu dövme olarak yaptıracak.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
olivertiris

dayıyolar morfini sonra cennetteyim :D

hasan-kara20

yorumlar harika ama ya :D

dead-nettle.

27 dakika ölü kalmak ne demek. Bu kadar sürede oksijen ve kalp masajı yapıldığı için ölü sayılmaz. Manuel marş basılmış abulaya.. O gördüğünde alisunalizasyondur senin.

runes

The OA ??

eexorciist

ablacım bu haptan al yeminle cenneti görürsün o derece yani

Görüş Bildir