Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sevgililer Günü'nde Tek İhtiyacınızın En Yakın Arkadaşınız Olduğunu Gösteren 19 Sebep

 > -

Sevgililer Günü'nü yalnız geçirmek birçok kişiye zor gelebilir. İnsanları daha fazla alışveriş yapmaya sürüklemek için yaratılmış bu gün, omuzlara yük olabilir.

Aşka dair bu günü kutlamıyorsanız ya da bu günü beraber geçireceğiniz bir erkek arkadaşınız yoksa etrafınıza vebalı gibi görülme riskiniz ise oldukça yüksek.

Doğruyu söylemek gerekirse, Sevgililer Günü'nün ne kadar saçma olduğunun hepimiz farkındayız. Aptalca bir tatil için, bunun yılın en depresif ayının ortasına yerleşmesi de manidar, neden baskı altında kalalım ki? 

Mutlu ve yalnız bir kadın, yalnız olduğu için kabahatli hissetmemeli tabi ki. Uğruna, saçma sapan şeylere para harcayacağı biri olmadığı için eksik hissetmemesi gerektiği gibi.

Sonuçta, bu hayatı yaşanabilir kılan insan zaten elinin altına; en yakın arkadaşı. Neden Sevgililer Günü'nü dünya üzerindeki en sevdiğiniz insanla paylaşmak o günü daha az özel yapsın ki?

Hatta bu gün, diğer yarınızla paylaştığınızda daha da önemli olmuyor mu? Bu zamanı daha istikrarlı ve gerçek ilişkinizle paylaşmak için değerlendirmek için kullanamaz mısınız?

Erkek arkadaşları da Sevgililer Günü'nü de boş verin; buyrun tek ihtiyacınız olan sevgilinin en yakın arkadaşınız olduğunun 21 sebebi:

Kaynak: http://elitedaily.com/women/22-legitimat...

1. Koca bir kutu çikolatayı yargılayıcı bakışlar olmadan mideye indirebilirsiniz.

Siz bütün bir kutu kalp şekilli çikolatayla tıkınırken ve bu sebepten suçlu ve iğrenç hissetmeye başlarken kafanızı kaldırırsanız, en yakın arkadaşınızı ya elinizdeki kutunun yarısına dalmış şekilde bulacaksınız ya da kendisine ait çikolata kutusuyla hararetli bir güreş halinde.

2. Sarılıp uyumayı en sevdiğiniz insan yanınızda.

En yakın arkadaşınız sizin yanınıza kıvrılmayı en iyi başaran insanken niye kıllı ve terli bir adamı arayasınız ki?

3. Bütün yılışık aşk filmlerini sizinle izler ve ağzından tek bir şikayet sözü çıktığını işitmezsiniz.

Sevgiliniz bunu izlerken her saniyesini başınızın etini yemeye ayırabilir ama en yakın arkadaşınız bu planı pijamaları içinde ve kağıt mendiliyle hazır karşılar.

4. Problemlerinizi dinler ve gerçekten önem verir.

Sizi zorunluluktan dinlemez, dırdırınızı ve sızlanmalarınızı gerçekten dinlemek istiyordur. Aynısı onun için de geçerlidir ve bu böyle sürer gider. En güzel gecenin tanımı değil midir bu?

5. Sizin Sevgililer Günü'nde aslında ne istediğinizi bilir.

Ucuz içki, biraz çikolata ve bolca dedikodu.

6. Onunla vakit geçirmeyi hakikaten çok seviyorsunuz.

Boş zamanınızın tamamını memnuniyetle onunla geçirirsiniz. Onunla görüşmek için bir yükümlülük hissetmiyorsunuz, onunla zaman geçirmeyi gönülden istiyorsunuz.  

Herkesten nefret ediyor olabilirsiniz ama kesinlikle ve kesinlikle ondan değil.

7. Önceliği her zaman birbirinize verdiniz.

Sizin için önemi etrafınızdaki herkesten fazla ve onunla kıyaslanan herkes bu yarışı kaybetmeye mahkum oldu her zaman.

8. İç çamaşırına bir ton para harcamak zorunda değilsiniz.

Bundan daha iyi bir sebep olabilir mi? Hepimiz genç insanlarız, kiraya zor yetişiyoruz, cepte ne kadar kalsa kâr.

9. Hesabı bölüşürsünüz.

meagwanders.files.wordpress.com

Nerede yiyeceğinize uzun uzun kafa yormaya gerek yok, ikiniz de ay sonunu düşünerek hareket ediyorsunuz. 

Sevgiliniz sizi şehrin kalbinde aşırı pahalı bir mekana götürdü diye vicdan azabı hissetmenize de gerek yok, en yakın arkadaşınızla favori mekanınız sizi bekliyor.

10. Ayrılma- barışma derdiniz yok.

İlişkinizin son kullanma tarihinin yaklaştığından ya da bir şeylerin ters gideceğinden korkmanıza gerek yok, en iyi arkadaşınız hayat boyu sizinle.

Aşk hayatınızda bazen net bir şekilde, bazense sisler içinde ayrılık ihtimalini görüyorsunuzdur, ama en yakın arkadaşınızlayken bu tarz bir baskıyı hiçbir zaman hissetmezsiniz.

11. Hediye seçme sıkıntısı yok.

Sevgililer Günü, bu sene "Ne hediye alsam?" stresi olmadan geçecek. En yakın arkadaşınızla birlikte sapıtıp delice eğlenerek geçecek bir gece daha...

12. Onun dışındaki herkes sinirlerinizi bozuyor.

Birbiriniz dışındaki kimseye tam olarak katlanamıyorsunuz, bu da böyle bir gerçek.

13. Gecenin sonunda nasıl görüneceğinizi umursamadan bütün tabağınızı bitirebilirsiniz.

Davul gibi şişmiş karnınız ise kusura bakmasın, gecenizi mahvedemeyecek.

14. Sevgililer Günü, ilişkinizi çözümlemek için sizi bir baskıya sokmuyor.

Şimdi resmi olarak birlikte misiniz? Sadece iki aydır çıkıyorsunuz, bugüne bir plan yapmalı mısınız? Bütün bunlar nereye ilerliyor? Kimsenin bu kafa karışıklıklarına ayıracak vakti yok, o yüzden en yakın arkadaşınızı oturtun yanınıza ve bütün dramalardan uzaklaşın.

15. "Grinin Elli Tonu"nu sizinle birlikte izlemekten kaçmayacaktır.

Jamie Dornan'ın meleklerin elinden çıkmışçasına güzel vücudunu büyük ekranda izlemenin önemini sizin kadar anlayacak hayatınızdaki tek kişidir. Ve kabul edelim ki, erkek arkadaşınız hiçbir zaman Christian Grey gibi bir seks tanrısı olamayacaktı zaten.

16. Yıkanmanıza gerek yok.

Ya da duşta yapılabilecek başka aktivitelere.

17. Zorlama konuşmalar olmadan bir yemek geçireceksiniz.

En yakın arkadaşınız ve siz etle tırnak gibisiniz. Konuşacak şeyleriniz hiçbir zaman bitmez, birbirinizin yanında hiçbir zaman konuştuklarınıza ya da yaptıklarınıza bir filtre koymanız gerekmez ve her konuşmanız gözünüzden yaş gelene kadar gülerek geçer.

18. Bir klişenin iki yarısı değilsiniz.

uk.eonline.com

Bir tarafta herkes var, bir tarafta ikiniz. Herkes yapıyor diye onlarla aynı şeyleri yapan veya Sevgililer Günü'nde yüzüklenen çiftlerden değilsiniz, bu tarz insanlardan olmayacak kadar harikasınız.

19. Sizin en kötü halinizi biliyor.

Karman çorman hallerinizi kendinize saklamaya çalışmak ve bunlar yüzünden sürekli olarak kötü hissetmek zorunda değilsiniz, o sizi bu sebeplere rağmen hatta bu sebepler sayesinde daha da çok seviyor. 

İkiniz, dünya üzerindeki en güzel ve en önemli sevgiye sahipsiniz, sonsuza kadar sürecek türdeki sevgiye...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sakir-aga

Galeri çok ağır züğürt tesellisi içerir, tabi lezbiyen değilseniz.

metin-karaduman

Bir de tabii http://www.nehediyealsam.net var

lahme

Arkadaş ayrıdır sevgili ayrı.Şimdi ben Efeyle Aslıyı aynımı seviyorum yani.Yoh amuna.Sevgililer günüde yanımda bitek sevgilimi isterdim.Arkadaşlarla zaten hep takılıyık

onedemiyoki

Saplara teselli.

koala-neco

ve 22- sevişirsiniz .... bu daha çok bir lezbiyenin seks günlüğü gibi olmuş -.-

Başlıklar

ÇikolataCinsellikaşksevgililertatil
Görüş Bildir