Görüş Bildir
Haberler
Tehlike Anında Aranacaklar Listesi: Kavgaya Giderken Yanınıza Almanız Gereken 13 Dizi Karakteri

etiket Tehlike Anında Aranacaklar Listesi: Kavgaya Giderken Yanınıza Almanız Gereken 13 Dizi Karakteri

Öykü Parlak
30.11.2017 - 18:46

İşte, kavga var dediğiniz zaman nedenini bile sormadan, siz haklı mısınız haksız mısınız sorgulamadan gelecek tam kadro!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Aşk-ı Memnu- Firdevs Yöreoğlu

1. Aşk-ı Memnu- Firdevs Yöreoğlu

Attığı her adımda ilerisini düşünen, dostunu düşmanını seçerken değerli taşları işleyen bir usta gibi titizlikle davranan, kraliçe Firdevs Yöreoğlu. Her insanın hayatında bir tane Firdevs olsun, sırtı yere gelmez!

2. Ufak Tefek Cinayetler- Merve

2. Ufak Tefek Cinayetler- Merve

Onu yeni yeni tanımaya başladık. Yapabileceklerinin neredeyse sınırı yok. Üstelik sadece sevmediği insanlara da değil, gerektiğinde sevdiklerinin de canını nasıl yakacağını çok iyi biliyor. Karşısındaki insanın zayıf noktalarını anında çözüp, üstlerine kızgın demir batırıyor!

3. Ezel- Eyşan

3. Ezel- Eyşan

Eyşan... Yalan söylemek ve karşısındaki insanı o yalana inandırmak konusunda bir dünya markası. Yeri gelince fırtına gibi, karşısına geçen her şeyi, herkesi yıkıp geçiyor. Yeri gelince yavru bir kedi gibi gözünüzün içine bakar, kıyamazsınız. Böyle bir bukalemun her eve lazım!

4. Kara Melek- Yasemin

4. Kara Melek- Yasemin

Bize entrikanın, bencilliğin, intikamın, zaferin ne olduğunu öğreten kadın! Sensiz olur mu hiç? Önüne çıkan engelleri aşmak için yapmayacağı şey yok. Dişe diş kana kan!

5. Küçük Sırlar- Ayşegül

5. Küçük Sırlar- Ayşegül

Cehenneme düşse, kendi ateşine bir odun da kendisi atar. Yanacaksa da bu kendi elinden olsun ister. Asla karşısında durmak istemeyeceğiniz ama yakınına yanaşmaktan da korkacağınız, gerçek ve asil bir kötü!

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Avrupa Yakası- Şahika

Nefes almadan üç dakika boyunca karşısındaki insana laf sokup, onu yerin dibine sokma yeteneğiyle onu da yanınızdan ayırmamalısınız. Bir kavgayı sadece fizik gücüyle değil zekayla ve dille de yenebileceğinizin yürüyen kanıtı Şahika!

7. Vatanım Sensin- Hilal

7. Vatanım Sensin- Hilal

Değer verdiği şeyler, kişiler için, kendi canını hiçe sayarak ölüme giden, yaşadığı her türlü zorluğa rağmen dağ gibi ayakta duran Hilalimiz!

8. Asmalı Konak- Dicle

8. Asmalı Konak- Dicle

Kem gözlü, yılan dilli Dicle! Bir bakışıyla ne yiğitleri devirir, ne güzelleri cadıya çevirir. Baktı hiçbir şey yapamıyor, patlatır oradan güzel bir büyü, siz de keyfinize bakarsınız.

9. Kuzey Güney- Kuzey

9. Kuzey Güney- Kuzey

Yerli cesur yüreğimiz Kuzey! Sevdikleri için hiç düşünmeden canını verir. Sevdiği insanlara zarar verenlerin bir ömür peşindedir. Seni kavgaya çağırmak istiyorum yiğidim beni ara!

10. Yaprak Dökümü- Ferhunde

10. Yaprak Dökümü- Ferhunde

Hırslı, kararlı, gözü pek Ferhunde... Siz tam onu bitireceğinizi düşünürken o çoktan B planını devreye sokmuştur bile.

İçeriğin Devamı Aşağıda

11. Behzat Ç.- Behzat

11. Behzat Ç.- Behzat

Sevdikleri uğruna hayatından, canından vazgeçmeyi göze alan, kralı gelse 'ben, ben olmaktan vazgeçmem!' diyen sağlam duruşlu koca yürekli adam, sen de bizimlesin!

12. İstanbullu Gelin- Esma Boran

12. İstanbullu Gelin- Esma Boran

Ailesi söz konusu olduğu zaman gözünü karartan, tüm gemileri yakan Esma Sultan! O da asla karşınıza almak istemeyeceğiniz, acil durum butonu gibi yanınızda taşımak isteyeceğiniz bir karakter. Entrikanın, yedek planların, kötülüğün yeni kraliçesi!

13. Fi- Can Manay

13. Fi- Can Manay

Mesleki başarısı tartışılmaz. Üstün gözlem gücü,insanların yüzüne bakınca görünmeyeni görme yeteneği ve acımasızlığıyla Can Manay listemizin en iddialı ismi. Can sizin tarafınızdaysa kaybetmek nedir asla bilmezsiniz!

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
359
138
88
47
20
18
11
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Mr.Sweatshirt

onedio artık ergen arkadaşlarımıza mı çalışıyorsun.Kavgaya gitmeler falan

Eylül Kutlay

Eyşan'la kavgaya gidersen 5 dakika içinde taraf değiştirip sana bir araba dayak attırabileceği gibi, işin sonunda suçlu çıkıp polislere hesap vermek zorunda ... Devamını Gör

Pasif Kullanıcı

hahaha aynen

Pasif Kullanıcı

Mevzuya mı gidiyoruz altın gününe mi belli değil...