Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Tehlike Anında Aranacaklar Listesi: Kavgaya Giderken Yanınıza Almanız Gereken 13 Dizi Karakteri

-

İşte, kavga var dediğiniz zaman nedenini bile sormadan, siz haklı mısınız haksız mısınız sorgulamadan gelecek tam kadro!

1. Aşk-ı Memnu- Firdevs Yöreoğlu

Attığı her adımda ilerisini düşünen, dostunu düşmanını seçerken değerli taşları işleyen bir usta gibi titizlikle davranan, kraliçe Firdevs Yöreoğlu. Her insanın hayatında bir tane Firdevs olsun, sırtı yere gelmez!

2. Ufak Tefek Cinayetler- Merve

Onu yeni yeni tanımaya başladık. Yapabileceklerinin neredeyse sınırı yok. Üstelik sadece sevmediği insanlara da değil, gerektiğinde sevdiklerinin de canını nasıl yakacağını çok iyi biliyor. Karşısındaki insanın zayıf noktalarını anında çözüp, üstlerine kızgın demir batırıyor!

3. Ezel- Eyşan

Eyşan... Yalan söylemek ve karşısındaki insanı o yalana inandırmak konusunda bir dünya markası. Yeri gelince fırtına gibi, karşısına geçen her şeyi, herkesi yıkıp geçiyor. Yeri gelince yavru bir kedi gibi gözünüzün içine bakar, kıyamazsınız. Böyle bir bukalemun her eve lazım!

4. Kara Melek- Yasemin

Bize entrikanın, bencilliğin, intikamın, zaferin ne olduğunu öğreten kadın! Sensiz olur mu hiç? Önüne çıkan engelleri aşmak için yapmayacağı şey yok. Dişe diş kana kan!

5. Küçük Sırlar- Ayşegül

Cehenneme düşse, kendi ateşine bir odun da kendisi atar. Yanacaksa da bu kendi elinden olsun ister. Asla karşısında durmak istemeyeceğiniz ama yakınına yanaşmaktan da korkacağınız, gerçek ve asil bir kötü!

6. Avrupa Yakası- Şahika

Nefes almadan üç dakika boyunca karşısındaki insana laf sokup, onu yerin dibine sokma yeteneğiyle onu da yanınızdan ayırmamalısınız. Bir kavgayı sadece fizik gücüyle değil zekayla ve dille de yenebileceğinizin yürüyen kanıtı Şahika!

7. Vatanım Sensin- Hilal

Değer verdiği şeyler, kişiler için, kendi canını hiçe sayarak ölüme giden, yaşadığı her türlü zorluğa rağmen dağ gibi ayakta duran Hilalimiz!

8. Asmalı Konak- Dicle

Kem gözlü, yılan dilli Dicle! Bir bakışıyla ne yiğitleri devirir, ne güzelleri cadıya çevirir. Baktı hiçbir şey yapamıyor, patlatır oradan güzel bir büyü, siz de keyfinize bakarsınız.

9. Kuzey Güney- Kuzey

Yerli cesur yüreğimiz Kuzey! Sevdikleri için hiç düşünmeden canını verir. Sevdiği insanlara zarar verenlerin bir ömür peşindedir. Seni kavgaya çağırmak istiyorum yiğidim beni ara!

10. Yaprak Dökümü- Ferhunde

Hırslı, kararlı, gözü pek Ferhunde... Siz tam onu bitireceğinizi düşünürken o çoktan B planını devreye sokmuştur bile.

11. Behzat Ç.- Behzat

Sevdikleri uğruna hayatından, canından vazgeçmeyi göze alan, kralı gelse "ben, ben olmaktan vazgeçmem!" diyen sağlam duruşlu koca yürekli adam, sen de bizimlesin!

12. İstanbullu Gelin- Esma Boran

Ailesi söz konusu olduğu zaman gözünü karartan, tüm gemileri yakan Esma Sultan! O da asla karşınıza almak istemeyeceğiniz, acil durum butonu gibi yanınızda taşımak isteyeceğiniz bir karakter. Entrikanın, yedek planların, kötülüğün yeni kraliçesi!

13. Fi- Can Manay

Mesleki başarısı tartışılmaz. Üstün gözlem gücü,insanların yüzüne bakınca görünmeyeni görme yeteneği ve acımasızlığıyla Can Manay listemizin en iddialı ismi. Can sizin tarafınızdaysa kaybetmek nedir asla bilmezsiniz!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

😎😎

A post shared by Onedio Goygoy (@goygoyonedio) on
Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hossohbet-entelektuel-adam

arkadaşlar Can Manay'ın bahsi geçti. Bir şey anlatacağım lütfen okumadan geçmeyin.

hossohbet-entelektuel-adam

Ozan Güven instagramda gönderi atmış. Can Manay haliyle bir fotoğraf takip edenler görmüştür muhakkak. Ben de altına yorum yazdım, "Dizide: Sen kimsin? Neden buradasın? Gerçekte: Yaaaaa Feridun Abi yaaaaa sonra diyecekler içkiliydi bilmem neeee yazdım." Ozan Güven bu lafa alınmış olacak ki bana engel atmış.

hossohbet-entelektuel-adam

ÖZÜR DİLERİM OZAN GÜVENNN LÜTFEN ENGELİ KALDIR AŞKİTOOOMM

hossohbet-entelektuel-adam

vatanım sensini izlemedim ama şu tipe bakınca anlıyorsun hilalin iyi bir insan olduğunu baksana şu tipe kötü biri çıkabilir mi ki bundan oyyyşşş

hossohbet-entelektuel-adam

BEN SENİN GÖTÜNDEN KAN ALIRIM KAN -KUZEY

sertac-bigun

bence Eyşan yeter. Kapışmaya gerek bile kalmaz.

hossohbet-entelektuel-adam

Can Manay varken mi

miyopbirnurs

big show, rey mysterio, john cena, undertaker, roman reigns, cm punk, kane ve BRAUN STROWMAN'i verin dünyayı ele geçireyim

eluine

Dedi ve sütünü içmeye gitti.

Başlıklar

Aşk-ı MemnuBehzat ÇFırtınaKuzey GüneyUfak Tefek Cinayetlerdizi
Görüş Bildir