Tedbirlere Uyalım Paylaşımı Yapan Fahrettin Koca'ya Son Zamanlardaki 'Lebalep' Görüntüler Hatırlatıldı

1.3bPAYLAŞIM

Dalga geçildiğini hissetmeyen yoktur diye düşünüyoruz...

Geçtiğimiz aylarda başlayan ve Sadece Türkiye'ye özgü kısıtlamaların vaka sayısını düşürdüğü şüpheli ama devletten destek göremeyen esnafın, çalışanların ve psikolojisi bozulan vatandaşın sayısının günbegün arttığı çok açık.

Yeniden açılma konusu gündeme geldiği için de Sağlık Bakanı Fahrettin Koca harita üzerinden bir veri paylaşımı yaptı ve vatandaşa tedbirlere uymalarını önerdi.

Ancak böyle bir paylaşım gelince artık bunalan vatandaş da son zamanlarda gördükleriyle bu paylaşımdaki çelişkileri gözler önüne serdi.

twitter.com

👇

👇

twitter.com

👇

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Nerden çıktı bu tuhaf kelime lelabeb mi neyse? Gündemi bir gün kaçırıyorum yeni kelime ekleniyor dilimize

birinci-tekil-birey

Devletin bir bakanı adına bir daha biz utandık yine...

sedat-yilmaz

Fahrettin Koca'nın uyarı verme kotası çoktan doldu, öyle bir hakkı yok artık. Yalanlarından ve birilerine ayrıcalıklı davranmalarından sonra utanması varsa susması gerekir.

samoa-tiger

Ordulu bir çalışma arkadaşımın anlattığı: "Amcam vefat etti. Cenazesine katılmamıza izin verilmedi. Benim babam öz kardeşinin cenazesine Giresun'dan gidemedi. Vaka sayılarından dolayı şehirler arası geçişe izin vermediler. Oysa tam iki günce Ordu il kongresi yapılmıştı. Cenazeyi 1 din görevlisi 9 cemaat ile birlikte sadece 10 kişi defnetmiş. Musalla taşının başında kolluk görevlileri, musalladan mezarlığa kadar kolluk görevlileri cenazeye eşlik etmiş. Aynı kolluk kuvvetleri iki gün önceki kongreye katılanların güvenliğini sağlamak için görevliydi halbuki. Diğer amcam (o an cenazede bulunan küçük amca) onlara bunu sorduklarında hiç cevap alamamış!"

yetemely

BOŞ

Görüş Bildir